Advantix-reklaam-uus Advantix-pakendid

 

Advantix (imidaklopriid, permetriin) täpilahuses on kombineerituna toimeained imidaklopriid ja permetriin, mis peletavad ja hävitavad koera ohustavad puugid, kirbud ja sääsed. Kumbki toimeaine kahjustab neid parasiite kontaktil, rünnates parasiitide närvirakke erinevates kohtades. Omavahel kombineerituna need kaks koostisainet koormavad parasiidi närvisüsteemi üle. See põhjustab parasiidi kiire paralüüsi ja surma.

Advantix-bännerid_995-x-350_staatiline_

Hoiab ära puukide kinnitumise: Advantix (imidaklopriid, permetriin) täpilahusel koertele on tõestatud puuke tõrjuv toime. See peletab ja tapab puugid sageli enne, kui need jõuavad kinnituda, tänu millele võib väheneda risk nakatuda puukide poolt siirutatavatesse haigustesse.
Vaata animatsiooni, kuidas Advantix (imidaklopriid, permetriin) täpilahus puuke tõrjuvalt toimib

Peatab kirpude hammustamise: Advantix (imidaklopriid, permetriin) täpilahus koertele tagab tõestatud toime kirpude erinevate arengustaadiumide vastu. Imidaklopriid, üks toimeainetest, katkestab kirpude arengutsükli:

  • hävitab kirbud 12 tunni jooksul
  • hävitab kirbud enne, kui need jõuavad muneda
  • lemmikloomade ümbruses olevad kirpude noorvormid hävinevad kokkupuutel Advantix täpilahusega ravitud lemmikloomadega
  • ravi järgselt looma peale tulevad kirbud hävitatakse kahe tunni jooksul.Peletab sääsed: Advantix’i (imidaklopriid, permetriin) täpilahus kaitseb koera sääskede eest, kes võivad põhjustada valu, ebamugavustunnet ja  sügelust.

Advantix (imidaklopriid, permetriin) on saadaval hästi varustatud lemmikloomakliinikutes ja apteekides.
Valiku puu­gi­vas­ta­seid too­teid leiate ka NETIAPTEEGIST

Tähe­le­panu! Tege­mist on ravi­miga. Enne tar­vi­ta­mist lugege tähe­le­pa­ne­li­kult pakendi info­lehte. Kae­buste püsi­misel või kõr­val­toi­mete tek­ki­misel pidage nõu oma loomaarstiga.