Advantix-reklaam-uus

Advantix (permetriin, imidaklopriid) täpilahuses on kombineerituna toimeained imidaklopriid ja permetriin, mis peletavad ja hävitavad koera ohustavad puugid, kirbud ja sääsed.

Kumbki toimeaine kahjustab neid parasiite kontaktil, rünnates parasiitide närvirakke erinevates kohtades. Omavahel kombineerituna need kaks koostisainet koormavad parasiidi närvisüsteemi üle. See põhjustab parasiidi kiire paralüüsi ja surma.

Hoiab ära puukide kinnitumise: Advantix (permetriin, imidaklopriid) täpilahusel koertele on tõestatud puuke tõrjuv toime. See peletab ja tapab puugid sageli enne, kui need jõuavad kinnituda, tänu millele võib väheneda risk nakatuda puukide poolt siirutatavatesse haigustesse.
Vaata animatsiooni, kuidas Advantix (permetriin, imidaklopriid) täpilahus puuke tõrjuvalt toimib.

 

Peatab kirpude hammustamise: Advantix (permetriin, imidaklopriid) täpilahus koertele tagab tõestatud toime kirpude erinevate arengustaadiumide vastu. Imidaklopriid, üks toimeainetest, katkestab kirpude arengutsükli:

  • hävitab kirbud 12 tunni jooksul
  • hävitab kirbud enne, kui need jõuavad muneda
  • lemmikloomade ümbruses olevad kirpude noorvormid hävinevad kokkupuutel Advantix täpilahusega ravitud lemmikloomadega
  • ravi järgselt looma peale tulevad kirbud hävitatakse kahe tunni jooksul. Peletab sääsed: Advantix’i (permetriin, imidaklopriid) täpilahus kaitseb koera sääskede eest, kes võivad põhjustada valu, ebamugavustunnet ja  sügelust.

Advantix (permetriin, imidaklopriid) on saadaval hästi varustatud lemmikloomakliinikutes ja apteekides. Valiku puu­gi­vas­ta­seid too­teid leiate ka NETIAPTEEGIST

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga. Ainult veterinaarseks kasutamiseks.

Advantix (permetriin, imidaklopriid), Elanco ja Elanco diagonaalne logo on Elanco ja selle tütarettevõtete kaubamärgid. Müügiloahoidja on Bayer Animal Health GmbH. Bayer Animal Health kuulub nüüd Elanco koosseisu. Bayer ja Bayeri logo on Bayeri kaubamärgid. C2021 Elanco ja selle tütarettevõtted.