catcickeroo

KONG Cat Cickeroo

Suurema osa kasside jaoks on naistenõges (catnip) tõeline maiuspala. Samuti on ka tagumiste jalgadega “poksimine” kassidele suurimaks naudinguks. KONG Kickeroo ühendab need kaks lemmikut lõputuks müramiseks ja kaisutamiseks.  Jälgi, kuidas su kass ründab, maadleb ja kaisutab Kickeroo´ga. See unikaalne mänguasi ahvatleb kasse järgima oma instinkte varitseda ja püüda saaki.

Kickeroo suurus, kuju ja materjal on spetsiaalselt valitud selliselt, et soodustada maadlemist ja tagajalgadega põtkimist. Kohev saba pakub täiendavat põnevusmomenti, lisaks on Kickeroo sisemuses peidus suur kogus Põhja-Ameerika naistenõgest, mis soodustab veelgi mängulusti.

 • vastupandamatu ja äärmiselt tõhus naistenõgese lõhn
 • plüüsist keha koos lihtsasti haaratava koheva sabaga

Cat-nip-porgand-part-hiir

Cat-nip-orav-konn

Catnip mänguasjad

Nad on pehmed, mõnusad ja mugavad. Igaühel neist on suletav tasku, milles värske naistenõges. Mänguasjades sisaldub suur kogus KONG´i kvaliteetset naistenõgest. Kui naistenõgese lõhn hakkab hajuma, siis tuleb seda lihtsalt juurde lisada. Naistenõgest võib hoiustada sügavkülmas, et aidata seda värskena hoida. Mänguasjad on masinaga pestavad, eelnevalt tuleb naistenõges lihtsalt eemaldada. Naistenõgesega taastäidetav Kaasas on tops parima Põhja-Ameerika naistenõgesega Vastupandamatu lõhn, tekstuur ja kuju Saadaval erinevad kujud.

Kitten-Mice-700x700

Kitten Mice kaks hiirt

Kaks erivärvilist, krõbisevat ja naistenõgest sisaldavat hiirekest aitavad rahuldada kasside loomuomast kirge jahtida, taga ajada ja saaki püüda.

cat-fuzzy-bird_1

Cat Fuzzy Bird

Naistenõgest sisaldav krõbisev mänguasi kassidele. Erinevad materjalid ja krõbin meelitavad kassi mänguasja käpaga lööma ja maadlema.

7d823fc40cf2

264977b

FuzzyBunny_white-700x700

Cat Softies Fuzzy Ball

Naistenõgest sisaldav krõbisev kaisumänguasi kassidele.

kongfuzzbugz_cat__19960_zoom

Kong Cat Kitty Fuzz Bugs

Interaktiivne kolm ühes mänguasi kassidele. Saab kasutada nii jahi- kui kaisutusmängudeks. Sisaldab naistenõgest, mis soodustab mängulusti. Veniv materjal ja krõbisev hääl stimuleerivad kassi loomulikku jahiinstinkti. Teemad: KARVANE PUTUKAS, LIBLIKAS, MESILANE.

 

kong-catnip-cat-scamper_1

Cat Scramper

Kong Cat Scamperil on kõik head omadused- köidikus hiir, naistenõges ja kraapimiseks lainepapp. „Kraabi ja rulli“ tegevus võimaldab küllaldast liikumist.

7dbc0566641311aca9aa734209629431

Cat Scratch Apple

Scrach Apple on „kraabi ja rulli“ mänguasi, mis kombineerib naitsenõgesega täidetud mänguasja ja vastupandamatu lainepapi, mida kassid armastavad kraapida. Mänguasjal on sees õõnsus, mida saab täita naistenõgesega. Kaasas väike tops naistenõgest.

 

Treat_Ball-700x700

Cat Treat ball

Toidujaotur, mis hoiab kassi tegevuses ja pakub väljakutseid ning meelelahutust.

kongwobbler21

Wobbler Cat

Toidujaotur ja mänguasi kassidele. Ennetab kiiret söömist, pakub tegevust mitmeks tunniks. Wobbler Cat aitab kassidel rahuldada loomuomast jahtimiskirge ja loob tubastele kassidele positiivse väljundi. Saba sisaldab naistenõgest. Kasutamine: keera Wobbler lahti, täida maiuse või toiduga (tavapärane söögikorra kogus) ja keera uuesti kinni. Julgusta kassi ise Wobblerit liigutades. Tutvumiseks võib esialgu kasutada alumist osa tavapärase toidukausi asemel.

8track-700x700

Kong Cat Eight Track

Mängurada, mis sisaldab kahte palli, mida kassid saavad taga ajada, sulgedest lisandeid ja naistenõgesega saba.

Image

Cat Mega Feather Ball

Soodustab kassi varitsemise ja jahtimise instinkte. Mega Feather Ball ahvatleb kasse oma eredate sulgede ja krõbiseva heliga.

035585450490C

Cat Wild Tails

Ekstra pika kerge ja sulelise sabaga mänguasi.

cork

Cat Cork Ball

Interaktiivne naistenõgest sisaldav mänguasi kassidele. Soodustab liikumist ja aitab rahuldada kasside loomuomast jahtimiskirge.

1015545901072415120743

UUS! Cat Ball Buddy Birds

Naistenõgest sisaldav mänguasi kassidele. Võimaldab rakendada kasside instinkte taga ajada, jahtida ja püüda. Buddy Birds mänguasi ahvatleb kassi oma kirevate sulgede ja krõbiseva heliga.

Cat_snakeTeaser-700x700

Kong Cat Teaser Snake

Kong Cat Teaser Snake on interaktiivne mänguasi, mis tugevdab kassi ja omaniku vahelist sidet. Vastupandamatud suled, ettearvamatu liikumine ja krõbisev heli stimuleerivad kassi loomulikku jahiinstinkti ja soodustab liikumist. Saadaval erinevad värvid.

 • ülipehme plüüs
 • naturaalsed suled
 • ideaalne interaktiivseks mänguks

3125679_lg

Kong Cat Feather Teaser

Interaktiivne mänguasi, mis sisaldab naistenõgest. Krõbisev heli, vastupandamatu tekstuur ja naturaalsed suled ahvatlevad kasse seda mänguasja püüdma

Kong kass wubbaga

 

Wubba mänguasjad

Tal on naistenõges sees, ta kõriseb, tal on naljakad rippuvad jalad. Wubba soodustab kassi varitsemise ja jahtimise instinkte. KONG Cat Wubba on spetsiaalselt loodud selleks, et arendada kassi instinktiivset varitsemist ja saagi püüdmist. Kõikidel KONG Wubba mänguasjadel on kõrisev heli ja on läbi immutatud kvaliteetse Põhja-Ameerika naistenõgesega.
Unikaalsed rippuvad jalad teevad krõbisevat heli, mis on premeerib kontakti eest ja innustab edasi mängima. Wubba mänguasjad stimuleerivad nägemis-, kuulmis-, lõhna- ja tundemeeli.

hugga wubba teaser

 

Hugga Wubba Teaser

on interaktiivne mänguasi, mis aitab hõlbustada kassiga mängimist.

 • klõbisev heli ja krõbisevad jalad
 • sisaldab kvalitseetset Põhja-Ameerika naistenõgest
 • mänguasi on elastikpaela otsas

hugga wubba

 

Hugga Wubba

on kaetud ülipehme fliismaterjaliga, mille vastupanamatu tekstuur on kassi jaoks ideaalne küünistamiseks ja müramiseks.

 • fliismaterjaliga kaetud keha
 • sisaldab kvalitseetset Põhja-Ameerika naistenõgest
 • klõbisev heli ja krõbisevad jalad

Catnip sprei

 

Catnip sprei

KONG Naturals Catnip sprei on valmistatud kontsentreeritud naistenõgese õlist. Õli on aur-destilleeritud parimast Põhja-Ameerika naistenõgesest. Pihustada mänguasjadele, kraapimisalusele või kassimajale. Kõik koostisosad on loodusliku päritoluga. Sprei on ette nähtud soodustamaks tubaste kasside loomulikke instinkte.

 • vastupandamatu ja äärmiselt tõhus lõhn
 • looduslik ja puhas koostis
 • pihustada mänguasjadele, kraapimisalustele ja kassimajadele

Pakend: 30 ml suurune pihustatav pudel

81f8+1OGRVL._SL1500_

Catnip Premium

Põhja-Ameerikast pärit kõrge kvaliteediga naistenõges. Kuivatatud naistenõgese lehtede ja õite segu sisaldab minimaalselt varsi ja seemneid. Naistenõges on loomulik, sõltuvust mittetekitav taim, millele reageerib enamus kassidest.

 • vastupandamatu ja äärmiselt tõhus lõhn
 • looduslik ja puhas koostis

Pakend: 28,35g purk

CatRedTunnel-700x700

Cat Tunnel

Kokkupandav mängutunnel kassidele. Pikkus ca 60 cm.

catZoomGroom-700x700

KONG ZoomGroom hari

KONG ZoomGroom hari on väga hea hari, mis on mõeldud hoolduseks ja šampoonitamiseks. Eemaldab lahtise karva nagu magnetiga ja stimuleerib naha kapillaare ning loomuliku naharasu produtseerimist, mis tagab ilusa karvkatte.

 • ideaalne lahtiste karvade eemaldamiseks ja koos šampooniga kasutamiseks
 • masseerib harjamise ajal

Küsi hästivarustatud loomakliinikutest ja lemmikloomapoodidest.