Animology-LogoAnimology_28

Animology tooted on hinnatud koeraomanike hulgas, olgu nad tavakasutajad või professionaalsed karvahooldajad või groomerid.

Animology laias tootevalikus on saadaval shampoonid, kuivshampoonid, spreid ning desinfitseerivad ja puhastavad vahendid.

Animology shampoonid

Kõikidel Animology shampoonidel on pehme, sügavpuhastav koostis, mis eemaldab mustuse ja lõhna, ilma et kahjustaks koera karvastiku loomulikke õlisid.EASY RINSE tehnoloogia aitab pesta koera puhtaks lühema ajaga ning shampoonis sisalduv palsam ning pro-vitamiin  B5 aitavad hoida karva terve, tugeva ja ilusana.

Animology_11

Shampoon PUPPY LOVE 250ML/5L

 • Animology Puppy Love shampoon on õrnatoimeline ning sobib kutsikatele alates 6ndast elunädalast.

Shampoon WHITE WASH 250ML/5L

 • Animology White Wash shampoon on õrnatoimeline ja sügavpuhastav shampoon, mis vähendab nahaärrituste tekkimise riski, sobib kõikidele valge karvastikuga koertele. Koostisesse kuuluvad optiliselt valgendavad koostisained.

Shampoon FLEA & TICK 250ML/5L

 • Animology Flea & Tick shampoon sobib hästi koerale, kelle probleemiks on kirbud ja puugid. Sobib kõikidele koertele, aitab eemaldada karvastikust kirpe ja puuke ning leevendab ärritunud nahka.

Shampoon DOGS BODY 250ML/5L

 • Animology Dogs Body shampoon sobib iga karvastikutüübiga koerale.

 

Shampoon FOX POO 250ML/5L

 • Animology Fox Poo shampoon on ainulaadne ja efektiivne shampoon, mis aitab koera karvastikult eemaldada sinna kinnitunud rebaste väljaheidet ning sellega kaasnevat ebameeldivat lõhna. Fox Poo shampooni võib kasutada ka teiste loomade k.a lammaste, partide, mäkrade ja lehmade väljaheidete eemaldamiseks.

 

 

Shampoon BACK TO BLACK 250ML/5L

 • Animology Back to Black shampoonile lisatud vitamiinid ja palsam aitavad tugevdada musta värvi koera karvastiku värvi ja läiget, tagades kauakestva ja terve karvastiku säravuse.

Shampoon PAWFECT COAT 250ML/5L

 • Animology Pawfect Coat shampoon on rasvasust vähendav shampoon, mis muudab rasuse karvkatte siidiseks, terveks ja kaunilt puhtaks.

 

Shampoon HAIR OF THE DOG 250ML/5L

 • Animology Hair of the Dog on pulstikutevastane shampoon, mis eemaldab pusad ja pulstikud koera karvkattest, jättes selle siidiseks, terveks ja pulstikutevabaks. Võib kasutada koos Animology Knot Sure spreiga, et saavutada pikaajaline pulstikutevaba tulemus.

Shampoon HAIR OF THE DOG 250ML/5L

 • Animology Hair of the Dog on pulstikutevastane shampoon, mis eemaldab pusad ja pulstikud koera karvkattest, jättes selle siidiseks, terveks ja pulstikutevabaks. Võib kasutada koos Animology Knot Sure spreiga, et saavutada pikaajaline pulstikutevaba tulemus.

Animology_15

 

 

 

 

 

 

Shampoon DERMA DOG 250ML/5L

 • Animology Derma Dog on lõhnavaba shampoon, mis spetsiaalselt loodud tundliku nahaga koertele. Selle väga leebe koostis sisaldab vitamiine ja palsamit, shampoon jätab koera karvkatte puhtaks, pehmeks ja terveks.

 

Animology palsam, kuivshampoonid ja spreid

Animology_34

Kõikide Animology kuivshampoonide pehme toime vabastab ja lõhustab mustuse nii, et seda on kergem välja harjata. Samal ajal mõjuvad need ka lõhnale, kahjustamata karvastiku loomulikke õlisid. Kuivshampoonidele ja spreidele on lisatud palsam ja pro-vitamiin B5, mis aitavad parandada karvastiku tervist, tugevust ja seisundit.

 

 

Palsam TOP DOG 250ML/5L

 • Animology Top Dog on vitamiinidega rikastatud palsam, mis aitab pulstikute tekke vastu ja taastab niiskuse, et saavutada pehme, särav ja terve karvastik. Pärast Animology ükskõik millise shampooniga pesemist kanda vahend koera märjale karvkattele, loputada hoolikalt ja kuivatada.

 

Kuivshampoon DIRTY DAWG 250ML/5L

 • Animology Dirty Dawg kuivshampoon on loodud spetsiaalselt sobimaks kõikidele koeratõugudele, et hoida nende karvkate värske ja puhas. Pihustada koera karvkattele, masseerida sisse ja eemaldada mustus. Vajadusel korrata.

 

 

Kuivshampoon MUCKY PUP 250ML/5L

 • Animology Mucky Pup kuivshampoon on spetsiaalselt loodud kutsikatele alates 6 nädala vanusest, seda võib kasutada ka igapäevase shampoonina kutsikate ja koerte värske ja puhtana hoidmiseks. Pihustada koera karvkattele, masseerida sisse ja eemaldada mustus. Vajadusel korrata.

 

 

Värskendav sprei PUPPY FRESH 250ML

 • Animology värskendav sprei Puppy Fresh on mõeldud kutsikate ja koerte värske ja puhtana hoidmiseks pesukordade vahel. Sellel on pehme toime karvale, kahjustamata karvastiku loomulikke õlisid. Pihustada koera karvkattele ja masseerida sisse. Vajadusel korrata.

 

 

Värskendav sprei STINK BOMB 250ML

 • Animology värskendav sprei Stink Bomb on loodud spetsiaalselt selleks, et koeri pesukordade vahel värskelt lõhnavate ja puhastena hoida. Sellel on pehme toime karvale, kahjustamata karvastiku loomulikke õlisid. Pihustada koera karvkattele ja masseerida sisse. Vajadusel korrata.

 

 

Pusasid harutav sprei KNOT SURE 250ML

 • Animology pusasid harutav sprei Knot Sure on pulstikutevastane pihusti, mis aitab efektiivselt pulstikuid ja pusasid koera karvastikust välja kammida. Regulaarsel kasutamisel aitab Knot Sure ära hoida uute pulstikute tekke. Pihustada koera karvkattele ja kammida läbi.

 

 

Viimistlussprei GLOSS FINISH 250ML

 • Animology viimistlussprei Gloss Finish sobib kõikidele karvastikutüüpidele, andes karvale sära ja läike, mida väärib iga näitusekoer. Kasutamine: pihustada koera karvkattele ja kammida läbi.

 

 

Toitev sprei DOGS LIFE 250ML

 • Animology toitev sprei Dogs Life on rikastatud vitamiinide, aloe vera ja palsamiga, mis aitavad hoida koera karva puhta, terve ja läikivana. Kasutamine: pihustada koera karvkattele ja läbi kammida.

 

 

Niisutav sprei lavendliga PAWS & RELAX 250ML

 • Animology niisutav sprei lavendliga Paws & Relax on rahustav lavendliga pihusti. Sisaldab vitamiine ja palsamit, mis aitavad rahustada ja lõõgastada koera, vähendada halba lõhna ning hoida koera karvkate pesukordade vahel värske ja puhtana. Pihustada koera karvkattele ja kammida läbi.

 

 

Animology Big Group Shot

Kuivshampoon kassidele Glamour Puss papaialõhnaline 250ML

 • Animology Glamour Puss papaialõhnaline kuivshampoon on õrn kuid efektiivne sprei, mis aitab eemaldada mustust ja rasu kassi karvastikust ilma seda loputamata. See on kergelt lõhnastatud ning sisaldab palsamit.
 • Kasutamine: pihustada sprei kassi karvkattele ning läbi kammida.

Kuivshampoon kassidele Glamour Puss virsikulõhnaline 250ML

 • Animology Glamour Puss virsikulõhnaline kuivshampoon on õrn kuid efektiivne sprei, mis aitab eemaldada mustust ja rasu kassi karvastikust ilma seda loputamata. See on kergelt lõhnastatud ning sisaldab palsamit.
 • Kasutamine: pihustada sprei kassi karvkattele ning läbi kammida.

Niisutav ja puhastav sprei kassidele Purrfect Condition papaialõhnaline 250ML

 • Animology Purrfect Condition papaialõhnaline niisutav ja toitev sprei, mis on rikastatud vitamiinide ja palsamiga, mis aitavad hoida kassi karva puhta, terve ja läikivana.
 • Kasutamine: pihustada kassi karvkattele ja läbi kammida.

Niisutav ja puhastav sprei kassidele Purrfect Condition virsikulõhnaline 250ML

 • Animology Purrfect Condition virsikulõhnaline niisutav ja toitev sprei, mis on rikastatud vitamiinide ja palsamiga, mis aitavad hoida kassi karva puhta, terve ja läikivana.
 • Kasutamine: pihustada kassi karvkattele ja läbi kammida.

Shampoon kassidele Feline Great papaialõhnaline 250ML

 • Animology Feline Great papaialõhnaline õrn shampoon, mis on loodud spetsiaalselt kassidele ning aitavad hoida kassi karva puhta, terve ja läikivana. See on rikastatud Aloe Veraga, mis pehmendab ja kaitseb nahka ning B5-vitamiiniga, mis toidab karvkatet.
 •  Kasutamine: niisutada kassi karva sooja veega, masseerida vahule ning seejärel loputada ning kuivatada.

Shampoon kassidele Feline Great virsikulõhnaline 250ML

 • Animology Feline Great virsikulõhnaline õrn shampoon, mis on loodud spetsiaalselt kassidele ning aitavad hoida kassi karva puhta, terve ja läikivana. See on rikastatud Aloe Veraga, mis pehmendab ja kaitseb nahka ning B5-vitamiiniga, mis toidab karvkatet.
 •  Kasutamine: niisutada kassi karva sooja veega, masseerida vahule ning seejärel loputada ning kuivatada.

Käte desinfektsioon ja puhastuslapid

Lisaks tavapärastele pesuvahenditele on Animology tootevaliku hulgas ka puhastuslapid hõlpsaks ja kiireks koerte puhastamiseks. Lisaks pakub Animology kätepuhastusgeeli inimestele, mis on ideaalne nii kodus kasutamiseks kui liikvel olles.

Puhastuslapid CLEAN SHEETS N80

 • Animology puhastuslapid Clean Sheets sisaldavad Animology No-Rinse shampooni ja on kahepoolselt kasutatavad, suured, tugevast materjalist, rasu ja lõhna eemaldavad, sisaldavad E-vitamiini ning karva hooldavat palsamit. Lapi karedam pind aitab mustusel paremini karvade küljest lahti tulla ning siledam pool aitab mustuse maha pühkida ning on kasutatav õrnemates piirkondades. Lapid on 20x27cm suurused, seetõttu on neid mugav kasutada. Rasu ja väljaheiteid on lihtne eemaldada ning loomale ei jää külge halba lõhna (NB! kui koer on liigselt määrdunud, soovitame ta siiski võimalusel pesta sobiva Animology shampooniga). Koostises sisalduv E-vitamiin aitab karva toita ning teeb selle läikivaks.

Antibakteriaalne kätegeel 50ml/250ml

 • Animology antibakteriaalne kätegeel on niisutav ja puhastav geel, mis desinfitseerib käsi. Kasuta peale loomadega tegelemist, puuride puhastamist, loomade väljaheidete käitlemist, loomade söötmist jne. Kasutamine: pigista toodet käele ja hõõru nahale laiali, lase kuivada.