Cat Bio Box on ühekordselt kasutatav kassitualett20161017_124439clear

Südamega toodetud

Eestis tekib igal aastal umbes 90 tuhat tonni vanapaberit. See on nii suur kogus, et saaksime katta ühe jalgpalliväljaku lausa kümnemeetrise paberkihiga ning osa vanapaberit jääks veel ülegi. Vanale paberile uue elu sisse puhumine on meie südameasi.

Cat Bio Box kassitualett on toodetud 100% biolagunevast vanapaberist, mis on sõbralik nii meie looduse kui ka armsa lemmiku suhtes. Cat Bio Box’i ühekordne tualett jätab pärast kasutamist peaaegu olematu jälje loodusesse.

Hea kasutajale

Koduloom on iga omaniku aare, kellega koos aja veetmine on tõeline nauding. Lemmiklooma omamisega tekib aga ka palju kohustusi.

Vat Bio Box on hea abimees, mis aitab näiteks kassitualeti puhastamise ja pesemise arvelt aega kokku hoida. Lisaks on ühekordselt kasutatav kassitualett palju hügieenilisem, sest pärast kasutamist saad selle lihtsalt ära visata.

Kasside puhul on liivakasti lõhn paratamatu. Cat bio Boxi oluliseks eeliseks plastikust kassiliivakasti ees on paberi pH tase, mis aitab neutraliseerida ebameeldivat kassiliivakasti lõhna. 

Cat Bio Box sobib kasutamiseks ka loomahotellides,-kliinikutes, loomade varjupaikades ja reisimisel. Need on kohad, kus plastikust tualeti kasutamine ja puhastamine on eriti tülikas.

Loomakliinikutes ja varjupaikades aitab ühekordselt kasutatav kassitualett vältida haigusi tekitavate bakterite ja viiruste levimist ning samas kiire ja mugav kasutada. Ühekordseid tualette kasutades on võimalik kokku hoida pesemis ja desinfitseerimisvahendite pealt.

Hea lemmikloomale

Kellelgi ei meeldi must tualett. Kassid on tuntud puhtuse hoidjad ja võivad puhastamata liivakasti minemisest üldse keelduda.

Cat Bio Box hoiab kasti kassi jaoks puhtana ja selle kasutamine on lemmikule puhas rõõm. Kuna ühekordseid tualette tuleks iganädalaselt vahetada, siis ei jõua sinna tekkida kassile ohtlikke haiguseid tekitavaid baktereid, mida paljud lemmikloomaomanikud tõrjuvad tavalise tualeti kasutamisel erinevate tervist kahjustavate kemikaalidega. Võrreldes tavalise kassitualetiga väheneb looma haiguse korral Cat Bio Boxi kasutamisel oluliselt Sinu lemmiku nakatumise tõenäosus.

Hea nipp!

Cat Bio Box on asendamatu kui otsustad minna reisile ja jätad lemmiklooma sugulaste või sõprade hoole alla. Tavalise kassiliivakasti puhastamine on vastutulelikule hoidjale ebameeldiv lisakohustus. Mõtle, kui tore on teda rõõmustada hoopis ühekordse kassitualetiga!

Valmistatud 100% biolagunevast vanapaberist!

Kuluta vähem aega tüütule puhastamisele ja veeda rohkem aega oma lemmikuga!

Kasutamine:

  • Täitke karp umbes 4cm liivakihiga ja alustage toote kasutamist. Karp sobib kasutamiseks kõikide tuntud kassiliivatüüpidega
  • Paberkarbi pH tase vähendab ebameeldivat lõhna
  • Liivavahetus võrreldes plastikkarbiga on puhtam ja hügieenilisem. Viska karp koos sisuga pärast kasutamist lihtsalt ära
  • Kassitualett on vedelikukindel
  • Kassitualeti puhastamine on lihtsam kui kunagi varem
  • Ohutu Sinu lemmikule – kontrollitud Eesti Terviseameti Kesklaboris

cbb-clear-1