scruffslogo

Alates asutamisest aastal 2005 on Scruffs® tootnud kvaliteetseid pesasid koertele. Valikust leiab nii ortopeedilisi tooteid, ökoloogilistest materjalidest toodetud pesasid, madratseid, kassipesasid ja palju muud.

Scruffs® tootmist juhitakse Manchesterist, Inglismaalt – sealt saab alguse parimate pesade tootmine. Kombineerides väga suure valiku tippkvaliteediga kangaid, mida kasutatakse ka tavamööbli tootmisel ning kombineerides teadmisi hetkel levivatest kodutekstiili ja moe trendidest, valmivad Scruffs® koerapesad ja Tramps® kassipesad, mis sobivad laitmatult teie kodusesse interjööri.

Scruffs® filosoofiaga käib käsikäes innovatsioon – olgu see memory-vahu või soojustpeegeldavate kangaste kasutamine toodetes kuni 100% taaskasutatud pudelitest toodetud pesade ja isejahutavate geelide kaustamiseni pesades.

Scruffs® valikust leiab enda loomale sobiliku toote iga loomaomanik!

 

expedition-main_b62dcc3d-ffca-4862-aafd-3768da239751

Expedition alusmatt

Eriti sobilik koertele, kes puhkehetkel hindavad maksimaalset mugavust. Sobib ka õuekoertele, kuna pesa pealmine kate on eemaldatav, väga tugev ja 100% veekindel. Sisuks on tihe vaht, mis kindlustab täiusliku mugavuse. Pesal on ka mittelibisev põhi ja sang kandmiseks. Värvi- ja suuruste valik.

expedition-blue_xlg

Expedition padi

Tegemist on MEMORY sarja kuuluva ortopeedilise padjaga, mille täidiseks olev  memory-vaht sobitub ideaalselt koera kujuga ning toestab maksimaalselt. Tugev pealismaterjal on 100% veekindel ning töödeldud hõbeda-tehnoloogiaga, mis tagab antibakteriaalse kaitse  – 99,9% bakteritest  hävineb 24h jooksul. Värvi- ja suuruste valik.

expedition-choc_90x70

Expedition pesa

Expedition pesad sobivad hästi koertele, kes teevad end tihti mustaks ning lähevad siis enda asemele puhkama. Tugev pealiskangas on väga vastupidav ja veekindel, aluspõhi on libisemiskindlast materjalist. Pesa tugisüsteem on tehtud ühest tükist, et kindlustada maksimaalne vastupidavus ja vormispüsivus. Pesa on täidetud 100% taaskasutatud materjalidest. Värvi- ja suuruste valik.

thermal-mat-grey_small_1612ad9d-d9b4-440c-9a9b-e234ebc8fcfd

Thermal alusmatt

Thermal isesoojenev matt lemmikloomadele on eriti sobiv just jahedaks  hooajaks. Matt koosneb peamiselt vahtkummist ja alumiiniumkattega materjalist. Viimane kiht peegeldab kehasoojust tagasi ning hoiab sellega lemmiklooma soojas. Fliisist pealispind pakub aga lisasoojust. Mati aluspind on mittelibisev ning toode on masinas pestav. Suuruste valik!

thermal-box-bed-brown_60x50

Thermal pesa

Scruffs® Thermal isesoojenev pesa on ideaalne võimalus hoidmaks teie lemmikut soojas külmadel talveõhtutel. Pesa koosneb peamiselt vahtkummist ja alumiiniumkattega materjalist. Viimane kiht peegeldab kehasoojust tagasi ning hoiab sellega lemmiklooma soojas. Fliisist pealispind pakub aga lisasoojust. Pesa aluspind on mittelibisev ning toode on masinas pestav. Pesa ühes-tükis disain tagab suurepärase mugavuse ja toestuse.
Pesa sisu on 100% taaskasutatud materjalist, mis tagab vormispüsimise ja isolatsioonitakistuse.
The Scruffs® Thermal isesoojenevad pesad on eriti sobilikud lemmikutele, kellel on artriit ning liigesed vajavad sooja. Muidugi sobib ka lemmikutele, kes on lihtsalt soojalembesed.

chateau-latte_120x75

Chateau madrats

Château on ülipehme plüüsist kattega ja kunstseemisnahast servadega madrats.Toote sees olev veekindel lisakiht kaitseb memory-sisu niiskuse eest.  Värvi- ja suurusevalik.

siesta_mattress_blue_med

Siesta madrats

Siesta kollektsiooni madratseid on ideaalne kasutada just suvisel ajal, kuna need on tehtud pehmest ja hingavast puuvillasest materjalist. Madratsi aluspõhi on thethud mittelibisevast kangast.
Siesta madratsite sisu on 100% taaskasutatud materjalist, mis tagab vormispüsimise ja isolatsiooni. Toode on masinpestav 30 kraadi juures.

siesta_boxbed_blue_med

Siesta pesa

Siesta box pesa ühes-tükis disain tagab suurepärase mugavuse ja toestuse.
Pesa sisu on 100% taaskasutatud materjalist, mis tagab vormispüsimise ja isolatsiooni. Toode on masinpestav 30 kraadi juures.

milan-cherry_90x70

Milan pesa
Milan pesade kollektsioon on osa Memory ortopeediliste koerapesade seeriast, mis sobivad suurepäraselt vanematele koertele, suurt tõugu koertele või üldiselt koertele, kelle liigesed, selg või kogu keha vajab rohkem toetust. Milan pesade pealispind on pehmest soonelisest velvetist pakkudes rohkem mugavust ja pehmust. Pesade sisus on väikene kogus tihket Memory vahtu,mis võtab koera kuju ning läbi selle pakub rohkem toetust. Pesal on eraldi sisemine padi, mis sobib eemaldatava väliskattega ning millel on veekindel vooder. Pealiskate on kergesti eemaldatav ja pestav. Värvi – ja suuruste valik.

chester-graphite_large_b4ae139a-4620-4b50-8d11-e9053db61300

Chester madrats

Chester kollektsiooni pesade välispindade polsterdamiseks on kasutatud peenet ja luksuslikku šenilli, mis tekitab eriti mõnusa ja pehme kaisutamise tunde. Madratsi sisu on 100% taaskasutatavast materjalist, mis on kinnitatud neljast kohast tagades vastupidavuse ja vormi. Pesal on mittelibisev põhi ning nagu peaaegu kõik Scruffsi pesad, on needki masinpestavad. Suuruste- ja värvivalik.

chester-choc_large_377786fa-411c-4162-9644-e4d138ebe99d

Chester pesa

Chester kollektsiooni pesade välispindade polsterdamiseks on kasutatud peenet ja luksuslikku šenilli, mis tekitab eriti mõnusa ja pehme kaisutamise tunde. Pesade äärtesse on õmmeldud kunst seemisnahk, tagades pesa vastupidamise ja vormi. Pesal on mittelibisev põhi ning nagu peaaegu kõik Scruffsi pesad, on needki masinpestavad.box pesa ühes-tükis disain tagab suurepärase mugavuse ja toestuse.
Pesa sisu on 100% taaskasutatud materjalist, mis tagab vormispüsimise ja isolatsiooni. Suuruste- ja värvivalik.

edinburgh_donut_toff_m

Edinburgh pesa

Edinburgh Donut koerapesad pakuvad ülimat mugavust, luksuslikkust ja peenet disaini. Pesade pealispind on polsterdatud stiilse kootud kangaga, mis on omakorda kombineeritud karvase voodriga. Donut koerapesad on kõik valmistatud ühest tükist ning sisaldavad 100% taaskasutatavaid materjale,tagades eriti pehme ja mugava pesa. Pesad on saadaval neljas suuruses, seega sobivad enamus koeratõugudele. Aluspõhi on mittelibisevast kangast ning pesa on masinpestav. Suuruse- ja värvivalik.

anti-oudour-beige

Anti-oudour/Antibacterial sarja padjad

Scruffs® Antibakteriaalne lõhnavaba koerapesa on kõige mitmekülgsemaid pesasid turul, neutraliseerides ebameeldiva lõhna ja eemaldades bakterid. Pesal on suurepärane disain ning polüestrist täidismaterjal võimaldades seda kasutada mitmel viisil.

Ülipehme karvane pealispind ning tugevast materjalist kootud aluspind võimaldavad pesa kasutada nii külmas kui kuumas kliimas. Materjalid on töödeldud hõbeda-tehnoloogiaga, mis tagab antibakteriaalse kaitse – 99,9% bakteritest hävineb 24h jooksul. Seda mitmekülgset pesa on ideaalne kasutada autos, puuris või lihtsalt kodus. Saadaval viies suuruses.

husky_med

Siberian Husky padi

Scruffs® Siberian pesad on kunstkarusnahast fliisis kattega pesad. Pikk ja luksuslik kunst karusnahk tekitab mõnusa ja mugava tunde, samas fliisist pealispind pakub hubast ja õdusat alternatiivi. Pesa sisu on 100% taaskasutatud materjalist, mis tagab vormispüsimise ja isolatsioonitakistuse. Sisu on nööpidega kahest kohast kinnitatud, vormides teie lemmikule mõnusa puhkamisaseme. Pesa on masinpestav 30 kraadi juures.

balmoral-black_med_4798eecf-361b-488b-84f1-2b394e3d1b0c

Balmoral pesa

Scruffs® Balmoral Oval koerapesade pealispind on valmistatud tartanist,mis on väga vastupidav Oxfordi kangas ning mis lisaks vastupidavusele annab ka suure toetuse ja vormi .Magamisase koosneb superpehmest karvasest kangast tekitades mõnusa kaisutamise tunde. Pesa küljed ja põhi on vormitud suure tihedusega vahust. Pealiskate on õmmeldud  tiheda vahu külge parandades  veelgi pesa jäikust ja vormispüsimist. Eraldi padi, mis sisaldab 100% taaskasutatud materjali tekitab mugava ja mõnusa tunde. Mõlemad, nii pesa kui padi on masinaga pestavad 30 kraadi juures. Suuruste valik.

cashmere-dount-graphite_large_548e05a6-50a7-4444-842e-508cf1ee9a20

Cashmere Donut pesa

Scruffs® Cashmere Donut Dog pesa välispind on polsterdatud luksusliku kunstkašhmiiriga, magamisosa on aga kaetud mõnusa pehme sisuga. Iga pesa selles kollektsioonis on masinpestav ning aluspind on mittelibisevast materjalist.
Donut stiilis pesad on tehtud ühest tükist ning sisuks on 100% taaskasutatud materjalid. Pesad on saadaval neljas suuruses ning sobilikud enamus koeratõugudele. Suuruste valik.

cub-bear-brown_1716ef90-2e36-4ed9-8ad3-d5ac16468631

Cub Bear ja Grizzly Bear pesad

Scruffs® Grizzly Bear ja Cub Bear pesad on suurema läbimõõduga, seega on eriti sobilikud ka kõige suurematele tõugudele. Teie koer puhkab meelsasti oma käpakesi kunstkarusnahast pesas, mille keskel on kunstseemisnahast padi. Nii padja kui ka välisringi sisuks on materjal, mis tagab vormispüsimise ja isolatsiooni. Pesa on  on masinpestav ning aluspind on mittelibisevast materjalist.

wilton-blue_large_3116102a-8f07-4249-81f0-6b8aa27d122e

Wilton pesa

Scruffs® Wilton koerapesade kollektsioonis on kasutatud tepitud materjali, mis on õmmeldud teemandikujuliseks mustriks.Magamisosa on vooderdatud luksusliku pehme karvaga tekitades sooja ja mugava tunde. Pesa ääred on viimistletud beezi õmblusega lisades veelgi luksuslikkust ja vormi.
The Scruffs® Wilton Box pesade sisu on täidetud õõneskiududega ning kombineeritud keskele kinnitatud padjaga,tagamaks veelgi suurem toetus. Pesa alusmaterjal on mittelibisevast materjalist ning terve pesa on masinpestav 30 kraadi juures. Värvi- ja suurustevalik.

regent-black_large_85d74457-10ab-4ecc-a3a4-125cd1c4da61

Regent diivan-pesa

Scruffs® Regent kunstnahast koerapesa on teie elutoas suurepäraseks sisustuselemendiks. Klassikalises stiilis sofa on posterdatud mustast või pruunist kunstnahast materjalist, lisaks nööbidetailid ja õmblused pesa külgedel.

Suure tihedusega vahust padi on kaetud šenilliga ning viimistletud kunstnahast õmblustega andes pesale täiuslikult stiilse välimuse. Padjakate on masinpestav ning kunstnahast pesa pind on hõlpsasti puhastatav.

snuggle-blanket-burgundy

Snuggle pehme tekk

The Scruffs® Snuggle tekk on suurepärane kingitus igale koeraomanikule. Teki ühel pool on mõnus karvane vooderdus jahedateks ilmadeks, teisel pool aga kunstseemisnahast kate soojemate ilmade puhul kasutamiseks.  Snuggle koerateki mõõdud on 110 x 75cm ning tekk on masinas pestav.

cat-ring-bed-assorted-brown_15eb5a7b-0a24-4b20-9441-56a4a4e9af58

Aristocat pesa

Tramps® AristoCat Ring kassipesa on laia triibuga luksuslik karvase voodriga pehme pelgupaik teie kassile.
Pesa on masinpestav 30 kraadi juures.

cat-teepee-assorted-brown_ca4a834b-ab06-487c-b17b-169519ebe4d1

Teepee pesa

Stiilne toode Tramps® kollektsioonist pakkudes teie kassile mugavust, soojust ja meelelahutust. Pesa koosneb vahtkummiga täidetud ümmargusest põhjast, mis on kaetud karvase vooderduse ja kunstseemisnahaga. Lukk püramiidi alumises osas teeb pesa eriti põnevaks ning eriliseks.
Kassipesa on masinaspestav 30 kraadi juures.

cat-paw-bed-teddy_866ab678-2cfe-4a18-93ea-6c365a367f33

Tramps Paw pesa

Teie kass puhkab meelsasti oma käpakesi kunstkarusnahast pesas, mille keskel on kunstseemisnahast padi. Nii padja kui ka välisringi sisuks on polüester,mis tagab vormispüsimise muutes pesa ideaalseks kohaks puhkamiseks. Pesa on  on masinpestav 30 kraadi juures ning aluspind on mittelibisevast materjalist.

cat-thermal-ring-bed-burgundy_e6cb5219-80aa-4867-8246-f6626acd78a4

Thermal pesa

Tramps Thermal isesoojenev kassipesa, on eriti sobiv just jahedaks hooajaks. Pesa koosneb peamiselt vahtkummist ja alumiiniumkattega materjalist. Viimane kiht peegeldab kehasoojust tagasi ning hoiab sellega lemmiklooma soojas. Fliisist pealispind pakub aga lisasoojust. Mati aluspind on mittelibisev ning toode on masinas pestav.
Pesa diameeter on 50cm.