logo_derbe

Derbe Natural Pet looduslike shampoonide ja hooldusvahendite sari aitab hoolitseda teie koerte ja kasside hügieeni eest. Sari on loodud nii, et see kaitseb teie looma naha normaalset hüdrolipiidset tasakaalu ning säilitab nende karvastiku optimaalse tervise. Derbe kasutab GMO vabasid koostisaineid ning tooteid ei testita loomadel.

Kõik Derbe sarja aktiivsed koostisosad on taimset päritolu. Tänu pikaajalisele kogemusele taimede kasutamisel oskavad Derbe eksperdid valida vaid parimaid koostisosi toodete jaoks ning koostöös teaduslike meetoditega, kuidas taimede parimaid omadusi ära kasutada valmibki Derbe lemmikloomavahendite sari.

Derbe shampoonid

Derbe shampoonid on naturaalsed, õrnatoimelised ja tõhusad pesuvahendid teie lemmikutele. Derbe shampoonide valikus on nii universaalseid kui ka spetsiaalselt konkreetsele kasvastikutüübile ning probleemile mõeldud shampoone.

 

derbe_oliooliva_200ml

Derbe shampoon oliiviõliga 200ml/5L

 • Derbe Natural Derma Pet shampoon oliiviõliga. Oliiviõli sisaldav shampoon sobib eriti hästi loomadele, keda pestakse tihti. Oliiviõlil on puhastav, pantenoolil on karva taastav ning ženšennil kasvakasvu stimuleeriv toime. Eriti sobilik toode kutsikatele, kahjustatud karvaga loomadele või valgele ning vähese pigmendiga karvale. Kasutamine: lahjendada kaks osa toodet kümnes osas käesoojas vees ning jagada saadud lahus kuivale karvale. Pesta masseerides ning harjates, seejärel loputada rohke veega. Peale pesu on soovitatav karva töödelda Natural Derma Pet kreem-palsamiga, mis annab karvale läike ja sära.

derbe_argilla_200ml

Derbe shampoon rohelise saviga 200ml/5L

 • Derbe Natural Derma Pet shampoon äädika, rohelise savi ja taruvaigu ekstraktiga on spetsiaalselt loodud loomadele ning on õrn loomade karva vastu. Roheline savi puhastab karva ilma kahjustamata naha hüdro-lipiidset kihti. Shampoonis sisalduv äädikas võimendab rohelise savi puhastavat toimet. Kasutamine: lahjendada kaks osa toodet kümnes osas käesoojas vees ning jaotada saadud lahus kuivale karvale. Pesta masseerides ja harjates mõned minutid. Peale pesemist on soovitatav kasutada Derma Pet palsamit, mis annab karvale ilusa läike. NB! Shampoonil on kuivatav toime, sobib vaid rasusema ja probleemse nahaga koeratõugudele nagu näiteks terjerid, bulldogid jne.

derbe_mantibianchi_200ml

Derbe shampoon valgele karvale 200ml/5L

 • Derbe Natural Derma Pet shampoon valgele karvale jojoba õliga. Shampooni spetsiaalne koostis toimib õrnale heledale karvale puhastades seda sügavuti ning toimides kahekordselt: jojoba õli taastab karva läike ja titaanium dioksiid taastab karva valge värvi. Ženšenni ekstrakt toidab karvajuurt. Sobilik eriti hästi järgmistele tõugudele: valged või virsikutooni puudlid, West Highland valged terjerid, valged terjerid, malta koerad, bolonje koerad, kõik bichonid ja Coton de tulear. Kasutamine: lahjendada kaks osa toodet kümne osa käesooja veega ning jaotada ühtlaselt looma kuivale karvale. Pesta masseerides ja harjates, seejärel loputada rohke veega. Peale pesu on soovitatav karva töödelda Natural Derma Pet kreem-palsamiga, mis annab karvale läike ja sära.

derbe_mantineri_200ml

Derbe shampoon mustale karvale 200ml/5L

 • Derbe Natural Derma Pet shampoon mustale karvale juusadiantumi  ja hirsi ekstraktiga ning mesilaspiimaga. Juusadiantumi ekstrakt annab karvale läike ning mesilaspiim ja hirsiekstrakt toimivad karva toitvalt ning stimuleerivad karvakasvu. Sobilik toode eriti mustadele, pruunidele ja hallidele puudlitele. Kasutamine: lahjendada kaks osa toodet kümne osa käesooja veega ning jaotada ühtlaselt looma kuivale karvale. Pesta masseerides ja harjates, seejärel loputada rohke veega. Peale pesu on soovitatav karva töödelda Natural Derma Pet kreem-palsamiga, mis annab karvale läike ja sära.

derbe_mantilunghi_200ml

Derbe shampoon pikakarvalistele 200ml/5L

 • Derbe Natural Pet shampoon pikakarvalistele koertele hõlmikpuu ja juusadiantumi ekstraktiga ning pantenooliga. Shampoon sobib hästi keskmise ja pika karvaga koertele, teeb karva struktuuri vastupidavamaks ning hästi kammitavaks. Hõlmikpuu ekstrakt toidab ja parandab karvade struktuuri. Sobib yorkshire terjeritele, terjeritele, shih-tzudele, tiibeti terjeritele, volpinidele ja teistele pikakarvalistele koertele. Kasutamine:  lahjendada kaks osa toodet kümne osa käesooja veega ning jaotada ühtlaselt looma kuivale karvale. Pesta masseerides ja harjates, seejärel loputada rohke veega. Peale pesu on soovitatav karva töödelda Natural Derma Pet kreem-palsamiga, mis annab karvale läike ja sära.

derbe_manticorti_200ml

Derbe shampoon lühikarvalistele 200ml/5L

 • Derbe Natural Pet shampoon lühikarvalistele koertele päevalille keramiididega. Shampooni koostis aitab stimuleerida karvajuurt, mis on õrn lühikarvalistel koertel. Päevalille keramiidid tervendavad karvade struktuuri ning rõngaslille ja vesinaba ekstraktid aitavad ennetada follikuliidi teket, mis on sage koeratõugudel nagu bokserid, bassetid, taani dogid, weimaranerid, chihuahuad, pintšerid, dobermannid, hagijad ja verekoerad. Kasutamine: lahjendada kaks osa toodet kümne osa käesooja veega ning jaotada ühtlaselt looma kuivale karvale. Pesta masseerides ja harjates, seejärel loputada rohke veega. Peale pesu on soovitatav karva töödelda Natural Derma Pet kreem-palsamiga, mis annab karvale läike ja sära.
derbe_shampoosolido

Derbe shampoon-seep vegetal cake 150g

 • Derbe Natural Pet seep-shampoon rohelise savi, riitsinusõli ja nisuiduõliga. Keskkonnasõbralik, praktiline ja kompaktne seep sisaldab rohelist savi, mis aitab puhastada nahka. Riitsinusõli ja nisuiduõli toetavad ja tihendavad karva ning annavad sellele ilusa läike. Kasutamine: niisutada karva ja hõõruda seepi ühtlaselt üle terve kere. Lisada vett pesunuustiku abiga ning pesta. Optimaalseteks tulemusteks on soovitatav kasutada kraasi. Loputada hoolikalt.

 

derbe_shampoocuccioli_200ml

Derbe shampoon kutsikatele 200ml/5L

 • Derbe Natural Pet shampoon kutsikatele kummeliekstrakti ja riisiproteiinidega. Shampoon sobib kõikidele koeratõugudele ning selle õrn koostis sisaldab taimse päritoluga surfaktante ning kummeliekstrakti. Hüdrolüüsitud riisiproteiinid ja kummeliekstrakt aitavad puhastada karva kahjustamata naha hüdro-lipiidset kihti. Kasutamine: niisutada karva sooja veega ning masseerida shampooni vahu tekkeni. Lasta toimida 2-3 minutit ning seejärel loputada hoolikalt.

 

derbe_shampoogatti_200ml

Derbe shampoon kassidele 200ml/5L

 • Derbe Natural Derma Pet shampoon kassidele on õrnatoimeline kuid sügavpuhastava toimega, kahjustamata naha hüdro-lipiidset kihti. Koostises sisalduv kummeliekstrakt on pehmendava ning kassinaeri ekstrakt pehmendava ja niisutava toimega. Kasutamine: kanda niiskele karvale ja masseerida, seejärel loputada. Parimaks tulemuseks soovitame kammida kassi karv enne pesemist.

 

derbe_shampoodetergente_200ml

Derbe shampoon puhastav 200ml/10L

 • Derbe Natural Pet shampoon vitamiinsete detergentide ja taimeekstraktidega pH 6,5. Kombineerides vitamiine B, PP ja H rühmadest koos riisi ja sojaproteiinidega, vallandub naturaalse fütokompleksi looduslike toimeainete mõju, mis aitab eriti õrnalt puhastada nahka, samal ajal hooldades karvastruktuuri. Shampooni regulaarne kasutamine aitab kaasa karvakasvule. Kasutamine: lahjendada 3 osa toodet 1 osa veega ning kasutada tavapäraselt shampoonina. Toode säilitab naha normaalse pH taseme.
derbe_olio_detergente_200ml

Derbe puhastav õli 200ml/3L

 • Derbe Natrual Pet puhastav õli. Taimsel baasil loodud õli, mis aitab leevendada sügelust. Õli koostis “õpetab” nahka taastama oma hüdro-lipiidset ja happelist kihti. Shampoon annab kohese ja kauatoimiva leevenduse sügeluse vastu samal ajal puhastades ja toniseerides nahka. Eriti sobilik vahend valmistamaks koera ette näitusteks, kuna aitab säilitada igasuguse karvatüübi iseloomulikud tunnused; läike, tekstuuri ja volüümi. Kasutamine: lahjendada 3 osa toodet 1 osa veega ning manustada otse karvale ja masseerida, lisada veidi vett lisaks ja jätkata masseerimist. Lasta toimida mõned minutid ja siis loputada hoolikalt rohke veega. Kui nahasügelust ei esine, siis võib toodet kasutada massaažiõlina. Toode säilitab naha normaalse pH taseme.
derbe_balsamobifasico_100ml

Derbe kahefaasiline palsam 100ml/500ml

 • Derbe Natural Pet kahefaasiline palsam. Palsam on kiire lahendus pulstunud karva hooldamiseks. Kasutamine: sobib kasutamiseks nii niiskel kui kuival karval. Pihustada otse pulstunud karvale ning harjata. Loputamine ei ole vajalik ning toodet saab kasutada ka kuivatusfaasis. Enne kasutamist pudelit raputada!

 

 

derbe_balsamo_conditioner_150ml

Derbe palsam-kreem conditioning cream 150ml/3L

 • Derbe Natural Derma Pet palsam-kreem on mõeldud kasutamiseks loomadele, et saavutada karvastiku ilus läige ja kerge kammitavus, tervendada kuiva ja kahjustunud karva ning ennetada staatilise elektri teket ning toita nahka, taastades naha loomulikku hüdro-lipiidset kihti ning säilitades naha loomuliku pH-taset. Kasutamine: kanda lahjendatud palsam märjale karvale (6:1), masseerida korralikult mitu minutit ning siis loputada. Kui olete kasutanud karval puhastavat õli, saab palsamit kasutada karvastikust õli eemaldajana.
derbe_salviette_aloederbe_salviette_clorexidina - Copyderbe_salviette_fiorito - Copyderbe_salviette_fruttato - Copyderbe_salviette_muschiobianco - Copyderbe_salviette_talco

Derbe lõhnastatud puhastuslapid N40

 • Derbe Natural Derma Pet lõhnastatud niisked puhastussalvrätikud taassuletavas pakendis koertele, kutsikatele, kassidele ja kassipoegadele. Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud niisked salvrätikud (30x20cm) on lõhnastatud ja alkoholivabad ning nendega saab efektiivselt puhastada looma määrdunud karva ja anda sellele meeldiv lõhn. Valikus on aaloe, kloorheksidiini, puuvilja, lille ja talgiga puhastuslapid.
derbe_pannoguanto_clorexidina

Derbe puhastuskinnas kloorheksidiiniga

 • Derbe Natural Pet puhastuskinnas kloorheksidiiniga. Kinnas on immutatud õrna mittevahutava lahusega, mis aitab puhastada koera ilma pesemata ning loputamata. Tugev materjal ja rohke kogus detergenti aitavad puhastada nii lühema kui pikema karvaga väikeseid ja suuri koeri. Regulaarne kasutamine kindlustab pehme, puhta ja niisutatud karva samal ajal säilitades naha loomulikku pH taset. Kinnas on seest kaetud kilega, et teie käsi ei saaks märjaks. Kasutamine: rebida pakend lahti ülevalt servast ning tõmmata kinnas välja. Hõõruda koera karva üle kere, lasta kuivada ning seejärel harjata. Tähelepanu: mitte kasutada limaskestadel ning haavadel!
derbe_pannoguanto_talco

Derbe puhastuskinnas talgiga

 • Derbe Natural Pet puhastuskinnas talgiga. Kinnas on immutatud õrna mittevahutava lahusega, mis aitab puhastada koera ilma pesemata ning loputamata. Tugev materjal ja rohke kogus detergenti aitavad puhastada nii lühema kui pikema karvaga väikeseid ja suuri koeri. Regulaarne kasutamine kindlustab pehme, puhta ja niisutatud karva samal ajal säilitades naha loomulikku pH taset. Kinnas on seest kaetud kilega, et teie käsi ei saaks märjaks. Kasutamine: rebida pakend lahti ülevalt servast ning tõmmata kinnas välja. Hõõruda koera karva üle kere, lasta kuivada ning seejärel harjata. Tähelepanu: mitte kasutada limaskestadel ning haavadel!

 

derbe_oliodipul_200ml

Derbe pul õli 200ml/3L

 • Derbe Natural Derma Pet Olio di pul õli looduslik tõrjevahend karvastikus esinevatele parasiitidele. Sisaldab eeterlikke õlisid. Pakub kaitset soovimatute satikate vastu. Kasutamine: jaotada lahjendatud toode (3:1) üle looma kere ja lasta toimida minimaalselt 5 minutit, seejärel masseerida toode karvadesse ja korralikult veega loputada. Korda sama sammu 2 korda. Lisapesu pole vajalik kuna tootel on puhastav toime. Tootel on nahale sobiv pH. Toodet ei ole testitud loomadel! Koostis: PEG-4 riitsinusõli, polüsorbaat 80, limoneen, lavendliõli, linalool, bergamoti vilja õli, sidruniõli, tüümiani õli, tsitraal, tsitronellool, geraniool, geranium maculatum õli.
derbe_spraypul_100ml

Derbe pul sprei 100ml

 • Derbe Natural Derma Pet di pul sprei looduslik tõrjevahend karvastikus esinevatele parasiitidele. Sisaldab sidruni, bergamot-apelsini, tüümiani, lavendli, kurereha, rosmariini ja salvei eeterlikke õlisid ning äädikat. Pakub igapäevast kaitset soovimatute satikate vastu. Kasutamine: piserda loomale soovitavalt päeva lõpus: poolpika ja pika karvaga loomadel piserda rohkem kõhukarvale, genitaalide piirkonda ning pea taha õlavöötme piirkonda, lühikese karvaga loomadel veenduda, et toode on sattunud üle kere. Vältida kokkupuudet silmadega! Toodet ei ole testitud loomadel! Koostis: denat.alkohol, vesi, coceth-7, PPG-1-PEG-9 laurüül glükooleeter, PEG-40 hüdrogeenitud kastoorõli, polükvaternium-11, limoneen, äädikas, rosmariini lehe õli, linalool, bergamoti vilja õli, salveiõli, tüümiani õli, lavendliõli, tsitronello, sidruni koore õli, geraniool, geranium maculatum õli, tsitraal.
derbe_fialepul_canigrandiderbe_fialepul_canipiccoli

Derbe pul õli viaalid koertele 5ml ja 8ml N10

 • Derbe Natural Derma Pet pul õli viaalid koertele kaitsevad loomi loomulikult ja ohutult, omades looduslikku peletavat toimet põhilistele karvastikus esinevatele parasiitidele. Lahuses sisalduv neemiõli on looduslik tõrjevahend ning omab toimet, mis loob ebasobiliku keskkonna ootamatutele külalistele. Toodet ei ole testitud loomadel! Toime: kaitse ilma vastunäidustusteta! Sobilik kutsikatele, loomadele, kes puutuvad kokku lastega, vanad või haiged/haigusest taastuvad loomad, tiined või imetavad loomad. Kasutamine: eemaldada viaal pakendist, raputada ning seejärel avada keerates korki, lükata karvad laiali nii, et paljastuks nahk alates kaelast. Asetada viaali ots nahale ning manustada toodet peast sabani. Intensiivne kasutamine: kasutada 1 viaal iga 2 päeva tagant, vähemalt 3 korda järjest. Ennetav kasutamine: kasutada 1 viaal iga 7 päeva tagant. Raputada enne kasutamist! Välispidine vahend! Koostis: vesi, kaprüül/kaprüültriglütseriid, etüülheksüül stearaat, azadirachta indica/neemipuu leheõli, sorbitaan lauraat, polüglütserüül-4, lauraat/suktsinaat, glütseriin, bensüülalkohol, fenoksüetanool, xantaan kumm, kaalium sorbaat, piimhape, tokoferool, päevalilleseemne õli, naatriumfütaat.
derbe_fialepul_gatti

Derbe pul õli viaalid kassidele 4ml

 • Derbe Natural Derma Pet pul õli viaalid kassidele kaitsevad loomi loomulikult ja ohutult, omades looduslikku peletavat toimet põhilistele karvastikus esinevatele parasiitidele. Lahuses sisalduv neemiõli on looduslik tõrjevahend ning omab toimet, mis loob ebasobiliku keskkonna ootamatutele külalistele. Toodet ei ole testitud loomadel! Toime ja kasutamine: kaitse ilma vastunäidustusteta! Sobilik kassipoegadele, loomadele, kes puutuvad kokku lastega, vanad või haiged/haigusest taastuvad loomad, tiined või imetavad loomad. Kasutamine: eemaldada viaal pakendist, raputada ning seejärel avada keerates korki, lükata karvad laiali nii, et paljastuks nahk alates kaelast. Asetada viaali ots nahale ning manustada toodet peast sabani. Intensiivne kasutamine: kasutada 1 viaal iga 2 päeva tagant, vähemalt 3 korda järjest. Ennetav kasutamine: kasutada 1 viaal iga 7 päeva tagant. Raputada enne kasutamist! Välispidine vahend! Koostis: vesi, kaprüül/kaprüültriglütseriid, etüülheksüül stearaat, azadirachta indica/neemipuu leheõli, sorbitaan lauraat, polüglütserüül-4, lauraat/suktsinaat, glütseriin, bensüülalkohol, fenoksüetanool, xantaan kumm, kaalium sorbaat, piimhape, tokoferool, päevalilleseemne õli, naatriumfütaat.
derbe_fragrancemale_50ml

Derbe parfüüm isastele koertele 50ml

 • Derbe Natural Pet parfüüm isastele koertele feromoonidega. Kasutamine: lõhnastamiseks pihustada looma karvale 15cm kauguselt.

 

 

 

derbe_fragrancefemale_50ml

Derbe parfüüm emastele koertele 50ml

 • Derbe Natural Pet parfüüm isastele koertele feromoonidega. Kasutamine: lõhnastamiseks pihustada looma karvale 15cm kauguselt.