Louis ja Koen olid ülikooliaegsed klassikaaslased, kelle päevad möödusid õppides ja kohalikes pubides hängides.

10 aastat hiljem oli neil mõlemal naine, tütar ja natuke napakas koer. Õppimisega nad enam ei tegelenud, küll aga endiselt said vahetevahel kokku kohalikus pubis, kus rääkisid oma tööst, perekondadest ja koertest: Edgarist ja Cooperist.

Louis kurtis, et ta ei ole veel Cooperile leidnud sobivaid tervislikke maiuseid, Koeni mureks oli aga see, et tavaline koeratoit muutis Edgari väga haigeks ning oli oht, et ta ei saavat enam  kunagi terveks.  Seega nad otsustasid selle teemaga sügavamalt tegelema hakata.

Louis ja Koen hakkasid uurima lähemalt koeratoidu maailma ning neile ei meeldinud, mida nad teada said: kohutavad koostisosad, kunstlikud maitseained ja GMO! Mitte mingil juhul ei soovinud nad jätkata  enda koertele sellise söögi andmist.

Nad otsustasid, et hakkavad ise enda koertele toitu valmistama ning loomulikult ainult kõige parimatest koostisosadest, ei mingeid kompromisse!. Koos teadlastega Ghenti Ülikoolist töötasid Louis ja Koen välja tervislikke retsepte, kus kõik koostisained olid värsked ja tervislikud.

Nende koerad Edgard ja Cooper olid seitsmendas taevas ning tahtsid kõike maitsvat jagada kõigi oma sõpradega. Kuid Louis ja Koen ei suutnud enam sammu pidada- ei jätkunud piisavalt ruumi, aega ja potte, seega hüppasid nad lennuki peale ja reisisid seni ringi, kuni leidsid piisavalt suure köögi, kus valmistada suuremas koguses maitsvaid toite Edgardile ja Cooperile ning  kõikidele nende karvastele sõpradele. Lõpuks leidsid nad väikese vabriku keset loodust ja nüüd  jõuabki Edgard & Cooperi maitsev koeratoit ka teie koera toidulauale.