logo_SimpleSolution

Simple Solution – lihtsad lahendused!

collage

Simple Solution tootevalik

  • Simple Solution pakub laia valikut hügieenitooteid, mida on lihtne kasutada ja mis on väga efektiivsed ning sobivad imeliselt lemmikloomadega majapidamisse.
  • Olgu probleemiks loigud põrandal või lemmikdiivanil, vanema koera uriinipidamatus või kutsika elevusest tekkivad loigud – kõik see on kiirelt ja tõhusalt puhastatav tänu Simple Solution tootevalikule. Lisaks plekkide ja lõhna eemaldatavatele vahenditele pakub Simple solution ka lihtsaid lahendusi ja vahendeid, kuidas koeri treenida kindlas kohas urineerida.
  • Tooted on ohutud ning kasutatavad ka väikelastega majapidamises, ei mingit keemiat – looduslik lähenemine plekkide eemaldamisele aktiivsete bakterite abil.

Lemmikloomad ja “õnnetused” käivad käsikäes. Õnneks pakub Simple Solution lihtsat lahendust erinevatele plekkidele ja probleemidele, nagu näiteks vereplekid, okse, muruplekid ja väljaheited ning uriin.

Simple Solution on ohutu peaaegu kõikidel pindadel. Tootja ei soovita seda siiski kasutada villasel materjalil, nahal ja töötlemata puidust pindadel ning toodet on soovitatav testida väiksemal alal enne kui suurema puhastuse ette võtate.

Suurest tootevalikust leiate kindlasti sobiva vahendi. Tooted on ohutud kasutamaks lemmikloomade ning laste läheduses!

Simple Solution  lõhna- ja plekieemaldi

Simple Solution lõhna- ja plekieemaldi on põhitoode igale lemmiklooma omanikule, mida saab kasutada üle terve kodu. Seda saab kasutada nii vaipade puhastusel aga ka näiteks pesu eelloputuse ajal.

Enamik kodupuhastusvahendeid sisaldavad erinevaid detergente ja fosfaate, mis peamiselt teevad plekid vaid heledamaks. Pahatihti ei tööta need vahendid lemmikloomade tekitatud plekkidel ning halb lõhn jääb püsima või tuleb tagasi mõne aja pärast.

Simple Solution lõhna- ja plekieemaldi erineb teistest toodetest sisaldades pro-baktereid ja ensüüme. See on väga efektiivne erinevatel plekkidel – bakterid on puhastusaines mitteaktiivses olekus ja muutuvad aktiivseks alles plekiga kokkupuutel ning toodavad seejärel ensüüme, mis aitavad plekke eemaldada, olles eriti efekiivsed liimi-laadse konsistentsiga proteiinidel (sisalduvad uriinis).

Bakterid ja ensüümid Simple Solution toodetes on tõhusad ka materjalidel nagu näiteks vaibad ja pehme mööbel, kuna jõuavad sügavale plekini.

Saadaval erinevates suurustes nii kassidele kui koertele.

tbc-18-90477-int-ss-so-cat-750ml-f

 

Simple Solution  lõhna- ja plekieemaldi Extreme

Samad omadused ja kasutusala nagu tavalisel lõhna- ja plekieemaldil aga 3x suurema kontsentratsiooniga, mis on eriti sobilik plekkidele, mille eemaldamine tundub lausa võimatu!

Sobib eriti hästi vanadele plekkidele ning kauapüsivale haisule.

Saadaval erinevates suurustes nii kassidele kui koertele.

283993580

Simple Solution Platinum sari

Apelsiniõli ja hapnik koostoimes on eriti efektiivsed vaipades leiduvatele rasvastele ja õlistele plekkidele mida leiab tihti lemmikloomadega majapidamistest.

Puhastus eliittasemel – plekid lagundatakse molekulaartasemel ning vahend on eriti efektiivne vanadel ning tumedatel plekkidel nagu very, pori ja väljaheited.

Mugav kasutada, vahend väljub pudelist survega – kiirem pleki katmine!

Keskkonnasõbralik ja mittetoksiline.

Saadaval Urine Blaster lõhna- ja plekieemaldi ning vahutav lõhna- ja plekieemaldi.

tbc-365-11607-platinum-urine-blaster-f

Simple Solution lõhna- ja plekieemaldi põrandatele

Suurepärane toode puit- ja kivipõrandatele. Seebi baasil puhasti on väga efektiivne ning ei kahjusta pindu. Plekk seotakse veega ning see on sel viisil lihtsalt eemaldatav. Tootes sisalduvad looduslikud tsitrusõlid aitavad siduda plekis sisalduvaid õlisid ja rasvu. Enne puhastamist eemdaldage liigne mustus või vedelik, raputage pudelit ning katke vahendiga määrdunud ala. Oodata 2-3 minutit ja pühkida puhtaks.

tbc-294-92041-int-ss-hardfloor-so-f

Simple Solution kassiliiva lõhnastaja

Simple Solution kassiliivakasti ja liiva lõhnastaja. Eemaldab ebameeldiva lõhna. Ühest pudelist piisab 40ks kasutuskorraks. Kasutamine: raputada pudelit, pihustada otse kassiliivale 10-15 korda.

283993596

Simple Solution Extreme vaibashampoon

Ühest liitrist jagub kuni 100L puhastuslahuse tegemiseks! Kergelt vahutav vahend, puhastab ja värskendab, sügavpuhastav toime eemaldab lõhnad ja aitab ennetada korduvat märgistamist. Sobib nii käsitsi kui ka vaibapuhastusseadmetes kasutamiseks. Kasutamine: enne kasutamist puhastada vaip tolmuimejaga, et eemaldada lahtine mustus. Raputada pudelit ning proovida väiksemal pinnal et testida materjali vastupidavust. Kasutades vaibapuhastusseadmetes: lahjendus 1:100 (segada 10ml 1L vees), plekileotus: lahjendus 1:5 (segada 200ml 1L soojas vees), manuaalne puhastus: lahjendus 1:10 (segada 100ml 1L soojas vees). Plekile on mugav toodet kanda pintsli abil.

tbc-478-90550-ss-int-extreme-carpet-shampoo-f

Öeldakse, et vanale koerale uusi trikke ei õpeta aga Simple Solutioni tooted ei ole mõeldud ainult kutsikatele. Simple Solution pakub valikut tooteid, mida koos kasutades saab säästa märgatava ajakulu, mis muidu läheks kutsikale hügieeni alustõdede õpetamisele.

Simple Solution tooteid saab kasutada ka vanadel või haigetel koertel, kellel on näiteks piiratud liikuvus. Koerad kellel on probleemid pidamatusega või kellel operatsioonide järgselt ei ole võimalik õue minna. Selle asemel ei koerale tekitada liigset stressi õueviimisega on ka muid lahendusi, kuidas koera toetada sellel tema jaoks raskel ajal.

Simple Solution kutsikate treeninglinad

Simple Solution treeninglinad on väga vajalikud kutsikatele hügieeni alustõdede õpetamiseks kodustes tingimustes. Immutatud spetsiifilise feromooniga aitavad nad koera juhtida treeninglinale ning julgustada nende loomulikku märgistamisvajadust.

Simple Solution treeninglinad sisaldavad ainet nimega “Super Absorbent Polymer” ehk üliimav polümeer, mis suudab imeda suuri vedelikukoguseid. Vedelik lukustatakse ja hoitakse kinni, linade veekindel põhi aitab kaitsta põrandaid. Rebimiskindel ülemine kiht jaotab sellele langenud vedeliku ning aitab sellel kiiresti alumistesse kihtidesse imenduda.

Viiekihiline struktuur lukustab uriini ning neutraliseerib uriini lõhna.

Lihtne ja tõhus kasutada. Asetage treeninglina kohta kus soovite, et teie koer oma häda teeks. Tutvustage koerale treeninglina ning laske tal seda nuusutada (feromoonid). Kui koer kohe ei taha oma häda treeninglinale teha, viige ta hiljem tagasi ning kohe kui ta on seda teinud, premeerige teda. Vahetage vajaduse korral treeninglina välja.

Soovitame hoida treeninglina koera lähedal aga eemal magamis- ja söömisalast. Kui juhtub õnnetus mujal, siis koristage see koheselt Simple Solution toodetega et vältida märgistamist vales kohal.

tbc-143-92001-ss-training-pads-30pk-f

Treeninglinadele on võimalik osta juurde ka spetsiaalne alus, kuhu on mugav treeninglina kinnitada.

tbc-173-91029-ss-1-x-open-training-pad-holder-f

Simple Solution Puppy Aid kutsikate treeningsprei

Kontsentreeritud versioon feromoonist, mida on kasutatud treeninglinades. Spreid saab kasutada edukalt õpetamaks kutsikat väljas pissima, liikudes treeninglinaga järjest rohkem ukse poole ning hiljem kasutades treeningspreid ka õues konkreetsete alade märgistamiseks. Alati premeerige koera eduka soorituse korral!

283993649

Simple Solution Chew Stopper

Ebameeldiva maitsega vahend pihustamiseks mööblile ning vältides sellega esemete närimist, lakkumist ja lõhkumist. Saab pihustada ka looma nahale, sidemetele, õmbluste ümbrusesse et vältida nende närimist ja lakkumist.

tbc-444-90543-ss-chew-stopper-f

LED uriinidetektor

Patareiga töötav UV-valgusega uriinidetektor. Aitab leida üles silmale nähtamatud uriiniplekid. Valgusta pimendatud ruumis erinevaid pindu et leida probleemne piirkond.

91218-page-front-2

Algselt olid mähkmed mõeldud emastele koertele jooksuajal, kuid nüüd on nende kaustusala laiem. Mähkmeid saab kasutada edukalt pidamatuse korral vanematel koertel nii kodus kui ka reisil olles.

Lihtne kasutada ja kanda. Igal mähkmel on auk saba jaoks ning reguleeritavad kinnitused. Kitsam disain sobib hästi koerte kuju ja liigutustega samal ajal kui topeltkihiline kinnitus ümber kere väldib lekkeid ja on mugav koerale.

Sabaaugu pärast ei ole toode sobilik koertele, kellel esineb roojapidamatust.

Igal pakendil on peal mõõdud kõikide mähkmesuuruste kohta. Kui koera mõõtmed on piiripeal, siis võtke alati suurem pakend.

Mähkmed on saadaval nii ühekordsete kui pestavatena.

Ühekordsed mähkmed

Simple Solutions ühekordsed mähkmed sisaldavad samasugust üliimavat polümeeri (Super Absorbent Polymer) nagu ka treeninglinad, mis tagavad kiire vedeliku imendumise ning nahk ja karvad püsivad kuivad.

283993564

[/fusion_builder_row_inner]

Pestavad mähkmed

Mikrokiust pestavad mähkmed on kerged ja mugavad kasutada ning väga hea imavusega. Masinpestavad. Soovitame kasutada Simple Solution lõhna- ning plekieemaldusvahendeid pestavatel mähkmetel enne pesu või eelpesu tüsklis, et tagada parim puhtuse tulemus peale pesu.

tbc-164-92008-int-washable-diaper-s-f

Vahendid väljas kasutamiseks

Aed on inimestele eluruumi pikenduseks mida jagame oma lemmikloomadega. Selleks, et seda jagamist hoida harmoonilisena, pakuvad Simple Solution ja Bags On Board erinevaid tooteid, et hoida aia ilusat väljanägemist.

Pee Post pissimispost

Hoidke oma aed ilusa ja puhtana! Simple Solution pissimispostiga saate suunata koera pissima konkreetsesse kohta ning hoida ära laialdase aia märgistamise. Pissimispostis sisalduvad feromoonid meelitavad koera enda just selle juurde ning posti on lihtne paigaldada muru sisse. Ere värv aitab selle ka teil lihtsalt üles leida. Parim lahendus kutsika koolitamiseks õues pissimiseks. Alati premeerige kutsikat eduka soorituse puhul, et kinnistada tema õiget ja püsivat käitumist.

tbc-035-92031-int-pee-post-f

[/fusion_builder_row_inner]

Bags On Board kakakotid ja täitekotid

Idee Bags On Board kottide taga on lihtne  – stiilne ja kvaliteetne aksessuaar, mis aitab teil oma koera järel koristada.

Kes tahaks enda käsi kogemata ära määrida, kui koristame enda koera järel? Kõik Bags On Board kilekotid on tugevad ning ei purune ega rebene! Garaneetitult lekkevabad ning kergelt lõhnastatud!

Sarjas on erinevad disainid ning erineva suurusega pakendid. Perforeeritud eraldusjoon lihtsaks rebimiseks. Iga rull mahub Bags On Board dispenserisse.

tbc-098-3203910204-rainbow-bags-f tbc-045-92023-int-scented-bags-f

Bags On Board Dispenserid

Keegi ei taha kilekotirulli võtta kaasa lahtiselt taskusse jalutama minnes.

Bags On Board valikus on nailonist ja neopreenist dispenserid, erinevates värvides. Lihtne täita ja lihtne kasutada!

tbc-453-3203940028-12p-bob-chevron-dispr-f tbc-108-3203910404-pink-bone-disp-f