racinel

 

LEMMIKLOOMATARVIKUTE TOOTMISE KÕRGE KVALITEET ALATES AASTAST 1984

Racinel on tuntud bränd Soome ja Rootsi lemmikloomaomanikele ning Racinel tooted on olnud sortimendis kõikides selle piirkonna loomapoodides alates aastast 1984. Racinel alustas koerte närimiskontide toomisega, millele järgnesid maiused. Tegutsemisaastate jooksul on Racinel alati võtnud arvesse lemmikloomaomanike soove ning toonud turule mitmeid uusi tooteid, järgides alati sama põhimõtet – toodete kõrge kvaliteet.

Täna pakub Racinel laia valikut tooteid nii koertele kui kassidele.

 

banneri_eteen

 

racinel_kissanhiekka_laatikko_6kg

Racinel Comfort Take Care klombistuv kassiliiv rohelisest savist

Racinel kassilliiv on valmistatud 100% looduslikust rohelisest savist kuhu on lisatud aktiivsütt parandamaks lõhnasidumisvõimet. Tänu peenele koostisele ja aktiivsöe sisaldusele on liiva lõhnalukustus suurem tavalisest betoniitliivast. Liiv püsib värske ja lõhnatu. Väga hea pakkuvus teeb liiva kergesti hooldavaks. Liiva vahetamine on meeldiv, sest liiv on 99% tolmuvaba.

 • Kasutusjuhend: kalla liiv umber 7 cm kihina liivakasti põhjale. Paakunud tükid ja väljaheited eemalda regulaarselt liivalabidaga. Vajadusel lisa uut liiva. Desifintseeri regulaarselt liivakasti. Rasedatel tuleb vältida otsekontakti kassi väljaheidetega, kasutada kaitsekindaid või liivalabidat kasti puhastamiseks. Võib juhtuda, et kassil on raske omaks võtta uut liiva. Selle lahenduseks segada varem kasutatud toode ja uus kassiliiv kokku.
 • Säilitamine: avatud pakendit hoida kuivas ja korralikult suletuna. Avamata pakendit hoida kuivas kohas.
 • Koostis: 100% looduslik roheline savi.
 • Hävitamine: koos majapidamisjäätmetega. Ei tohi visata kanalisatsiooni.
 • Tootja: Best Friend Group Oy
 • Pakendi suurus 6kg

7252f8252f8252f8252f788843203c2b7aa3368178440b256d280bcc579f_900992288

Racinel Comfort Take Care klombistuv kassiliiv rohelisest savist Aloe Veraga

Racinel Aloe Veraga kassilliiv on valmistatud 100% looduslikust rohelisest savist, millele on lõhnasidumise parandamiseks lisatud aktiivsütt. Tänu aaloe vera lisamisele püsib liivakast kauem värkem ja lõhnav.Liiva peen koostis ja aktiivsöe sisaldus tagavad suurema lõhnakontrolli. Väga hea paakuvus teeb liiva kergesti hooldavaks. Liiva vahetamine on lihtne ja meeldiv, sest liiv on 99% tolmuvaba.

 • Kasutusjuhend: kalla liiv umber 7 cm kihina liivakasti põhjale. Paakunud tükid ja väljaheited eemalda regulaarselt liivalabidaga. Vajadusel lisa uut liiva. Desifintseeri regulaarselt liivakasti. Rasedatel tuleb vältida otsekontakti kassi väljaheidetega, kasutada kaitsekindaid või liivalabidat kasti puhastamiseks. Võib juhtuda, et kassil on uut liiva raske omaks võtta Selle lahenduseks segada varem kasutatud toode ja uus kassiliiv kokku.
 • Säilitamine: avatud pakendit hoida kuivas ja korralikult suletuna. Avamata pakendit hoida kuivas kohas.
 • Koostis: 100% looduslik roheline savi.
 • Hävitamine: koos majapidamisjäätmetega. Ei tohi visata kanalisatsiooni.
 • Tootja: Best Friend Group Oy
 • Pakendi suurus 6kg