WestPawLogo

float

Öelge „Tere!“, või „Auh!“ Zogoflexile!

Zogoflex mänguasjad on ülimalt vastupidavad ning koerte suured lemmikud aastast 2004.

Tooted on valmistatud USAs, need on 100% taaskasutatavad, mittetoksilised, masinpesu kindlad ning vees ujuvad.

Zogoflexi valikus on 6 erksavärvilist erineva kuju ning suurusega mänguasja.

Toppl Retail Take Away

Jive

  • Zogoflex Jive pallikujuline põrkav ja ujuv mänguasi on BPA ja ftalaadivaba ning nõudepesumasinas pestav. Ülimalt vastupidav närimisele, ujuv ja põrkav, sobib kasutamiseks palliheitjas. 100% taaskasutatav ning keskkonnasõbralik. Laske koeral mängida mänguasjaga vaid järelvalve all! Suurused: mini (5cm), small (6,6cm) ja large (8,25cm), värvid: sinine, roheline ja oranz.

tux

Tux

  • Zogoflex Tux on kolmeharuline põrkav, vastupidav ja ujuv maiustega täidetav mänguasi, BPA ja ftalaadivaba ning nõudepesumasinas pestav. Mänguasja saab täita pähklivõiga, koeraküpsiste, lihatükikeste vms. Tux põrkab, ujub, lendab ning on vastupidav närimisele. 100% taaskasutatav ning keskkonnasõbralik. Laske koeral mängida mänguasjaga vaid järelvalve all! Suurused: large (15,25cm). värvid: sinine, roheline ja oranz.

Hurley

  • Zogoflex Hurley põrkav ja ujuv mänguasi on BPA ja ftalaadivaba ning nõudepesumasinas pestav. Tugev kondikujuline mänguasi sobib närimiseks ja viskamiseks, sobib mängimiseks vees ning on äärmiselt heade põrkamisomadustega. 100% taaskasutatav ning keskkonnasõbralik. Laske koeral mängida mänguasjaga vaid järelvalve all!Suurused: mini (11,5cm), small (15,25cm), large (21cm), värvid: sinine, roheline ja oranz.

toppl

Toppl

  • Zogoflex Toppl maiustega täidetav närimismänguasi on põrkav, ujuv ja vastupidav närimisele, BPA ja ftalaadivaba, nõudepesumasinas pestav. 100% taaskasutatav ning keskkonnasõbralik. Pealt sile ja sees karedama pinnaga Toppl aitab maiuseid, nagu näiteks pähklivõi, koerakrõbinad, kauem sees hoida. Kombineeri large ja small suuruses Topple mänguasju, et teha nendest suletud Toppl mänguasi veelgi huvitavamaks mänguks! Laske koeral mängida mänguasjaga vaid järelvalve all! Suurused: small (6,4cm), large (9cm). Värvid: sinine, roheline ja oranz.

zisc

Zisc

  • Zogoflex Zisc lendav taldrik on lendav ja ujuv mänguasi, mis on BPA ja ftalaadivaba ning nõudepesumasinas pestav. Vastupidav mänguasi lendab, põrkab ning on vastupidav koerte hammastele.100% taaskasutatav ning keskkonnasõbralik. Laske koeral mängida mänguasjaga vaid järelvalve all! Suurused: mini (16cm), large (21,6cm). Värvid: sinine, roheline, oranz ning pimeduses helendav).

tizzi

Tizzi

  • Zogoflex Tizzi on lõbusa kuju, heade põrkamisomadustega, ujuv ning vastupidav sikutamis-, viskamis ja närimismänguasi. BPA ja ftalaadivaba ja nõudepesumasinas pestav. 100% taaskasutatav ning keskkonnasõbralik. Laske koeral mängida mänguasjaga vaid järelvalve all! Suurused: mini (12cm), large (16,5cm). Värvid: sinine, roheline ja oranz.

bumi

Bumi

  • Zogoflex Bumi S-kujuline sikutamismänguasi on hästi lendav, põrkav ja vastupidav, BPA ja ftalaadivaba ja nõudepesumasinas pestav. 100% taaskasutatav ning keskkonnasõbralik. Laske koeral mängida mänguasjaga vaid järelvalve all! Suurused: small (20,25cm), large (25,4cm). Värvid: sinine, roheline ja oranz.

 

Boz

  • Zogoflex Air Boz tekstuuriga, vetruv pall koertele, kes armastavad püüdmismänge. Vastupidav, põrkav ja ujuv vees. Saab pesta nõudepesumasinas. Saadaval S ja L suurustes.

Dash

  • Zogoflex Air Dash on loodud püüdmismängudeks ning piisavalt vastupidav sikutamismängudeks, lihtne omanikul haarata ja kinni hoida. Pehmest materjalist lendav taldrik on õrn koera suule. Keskmine auk aitab koeral seda lihtsalt jooksu pealt maast suhu haarata. Ujub vees ning sobib hästi vees mängimiseks. Sobib nõudepesumasinas pesemiseks.

Wox

  • Tekstuuriga mänguasi, mis sobib tirimiseks, raputamiseks ja püüdmiseks, lihtne maast üles haarata jooksupealt. Kolm jätket pikemaajaliseks tähelepanu köitmiseks. Sobilik mängimiseks nii omanikuga kui üksinda. Vetruv, põrkav ja torgetele vastupidav. Ujub vees ja sobib seetõttu vees mängimiseks. Sobib nõudepesumasinas pesemiseks.