Urine_off_logo_koer_2

 

urineoff-500ml_grupipilt

Andestamine on nüüd lihtsam!

Urine Off eemaldab kassi ja koera uriini lõhna ning plekid kassiliivakastidest, vaipadelt, pehmest mööblist, madratsitest, puit- ja kivipõrandatelt, seintelt, linoleumilt, keraamilistelt plaatidelt ja mujalt!
urineoff-500ml_grupipilt

Lõpuks ometi miski, mis tõesti töötab!

Uriinis sisalduvat uureat ja urokroomi on lihtne eemaldada tavalise puhastusvahendiga, kuid kuna kusihape sisaldab soolakristalle, mis ei lahustu ning mida on väga raske eemaldada, jäävad need väga tugevalt seotuks ükskõik millise pinnaga. Pärast tavavahenditega puhastamist tundub alguses, et probleem on lahendatud – kuid kui ükskõik milline vedelik pääseb näiliselt puhastatud pinnale, „aktiveeruvad“ kusihappe kristallid ning taas tekib uriini lõhn.
Tavalised lõhnaeemaldid vaid maskeerivad uriinilõhna, kasutades selleks tugevaid lõhnu või alkoholi. On ka tooteid, mis n-ö lukustavad lõhna. Kuid kõik need lahendused on vaid ajutised ja reeglina ei aita need vahendid uriiniplekkide vastu, liiatigi veel vanade plekkide vastu. Urine Off sisaldab spetsiaalseid ensüüme, mis on välja töötatud nii, et need lagundaksid kusihappe kristalle ning eemaldaksid ka teised uriini koostisosad, mille tagajärjel kaob ka plekk. Isegi vanad plekid ja kohad, kus uriin on raskesti eemaldatav, saavad puhtaks. Kassid ja koerad ei „leia“ oma uriini lõhna enam üles, ega kipu vanale kohale tagasi minema, et seda märgistada.

Küsi hästivarustatud loomakliinikust või loomapoest