Durasoft-700x700

DuraSoft

KONG DuraSoft ühendab tugevuse ja paindlikkuse ning seob nad kokku rõõmuks. Erineva tekstuuriga materjalid moodustavad vastupidava mänguasja, mis köidab koera pikaks ajaks. DuraSoft mänguasjad ujuvad vees ning põrkavad maapinnal ettaarvamatus suunas. DuraSoft mänguasjad on saadaval ka kutsikate suuruses! 

Kolm erinevat kuju ning suurust ja palju kirevaid värve!

Dynos-700x700

Dynos

KONG Dynos on vahvad pehmed kuid tugevdatud õmblustega mänguasjad teie lemmikule. Erinevad tekstuurid ning mänguasjade sees olevad piiksud ning krabisevad materjalid ergutavad koeri aktiivsele mängule.

Neli erinevat kuju ja värvi ja kolm suurust!

PillowsCritters_group_eu-700x700

Pillow Critters

Mängutujulisele või lihtsalt laisklevale koerale on Pillow Critter mänguasi kindlasti meeltmööda! Mängulusti ergutavad erinevad materjalid, tugev riie ja piiksuv südamik. Kui aga kaisukat, siis mänguasja pehme tekstuur on ideaalne kaaslane kaisutamiseks. See mitmekülge padjake saab kiiresti koera uueks lemmikuks! 

Erinevad suurused ja värvid ning tegelaskujud!

kong quest coll

Quest

Maiustega täidetav mänguasi, mis on erksavärviline, painduv ja meeldib koertele väga! Maiusteks sobivad nii kuivad krõbinad, pehmed liharibad kui ka Kong Stuff’n’Easy pasteet ja muu selline – vaid fantaasia seab piirid! 

Erinevad suurused ja värvid ning tegelaskujud!

Squiggles_Elephant-700x700

Squiggles

KONG Squiggles on venivad, pehmed ja mõlemast otsast piiksuvad mänguasjad. Minimaalset täidismaterjali juhuks kui koer peaks mängimisega hoogu sattuma. 

Erinevad kujud ja kolm suurust!

TennisPals_beaver-700x700

TennisPals

KONG Tennis Pals kombineerib kaks koerte lemmikut: tennisepalli ja piiksuga mänguasja. Tugev tennisepall mis ise ei piiksu on pandud kummist mänguasja sisse mis on piiksuv. Tennis Pals pakub pikka mängulusti koertele ning sobib hästi ka viskemängudeks. 

Erinevad tegelased, suurused ja värvid!

Tuffnlite_eu-700x700

Tuff’n’Lite

Oma nimele vääriliselt on see mänguasi tugev ja väga kerge. Tuff’n’Lite on piisavalt vastupidav närijatele kuid meeldib tänu oma lõbusale kujule ning lisatud piiksule kõikidele koertele. Sobib hästi ka viskemängudeks.

Erinevad tegelased, suurused ja värvid!

Winders_group1-700x700

Winder

KONG Winders sobivad interaktiivseks mänguks – püüdmine, sikutamine ja viskamine. Lisatud piiks loomakujulises peas pakub lisarõõmu ja punutud keha aitab puhastada ja poleerida koerte hambaid.

Erinevad kujud, suurused ja värvid!

WindersTails_group_updated-700x700

Winder Tails

Nüüd üle meetri jagu rõõmu! Ideaalsed interaktiivseks mänguks! Lisatud piiks ergutab mängule ja punutud keha aitab puhastada ja poleerida koerte hambaid. 

Kolm erinevat kuju ja kirevad värvid!

Kong Air Dog Avalehe pilt

AirDog sari

Kombinatsioon kahest klassikalisest koera mänguasjast – tennispallist ja piiksuvast mänguasjast, mis teeb sellest ideaalse viskamise mänguasja. Mängima innustav piiks, valmistatud spetsiaalsest mitteabrasiivsest vildist, erinevalt tavalise tennispalli abrasiivsest vildist.

Nüüd saadaval ka teada tuntud headuses AirDog mänguasjad võimalusega “piiks” välja lülitada!

Kong AirDog Squekair tennispall

Kong AirDog Squekair tennispall

 • saadaval M-suurus, pakendis 3 palli

tennisball-ps_1gLEQtGI

Kong Air Squeakair tennispall nööriga

 • tugev nöör pikema viske saavutamiseks ja üleskorjamise lihtsustamiseks
 • saadaval M-suurus
Kong Air Squeaker bone

Kong Air Squeaker Bone

 • kondikujuline
 • saadaval kahes suuruses: S ja M
Kong Air Squeaker donut

Kong Air Squeaker Donut

 • söörikukujuline
 • saadaval kahes suuruses: M ja L
Kong Air Squeaker bowling pin

Kong AirDog Squeaker Bowling Pin

 • keeglikurika kujuline
 • suurim AirDogi sarja kuuluv mänguasi, sobib ideaalselt suurtele koertele, kellele meeldivad viskemängud
 • saadaval ühes M-suurus
Kong Air Squeaker spinner

Kong AirDog Squeaker Spinner

 • visates AirDog Spinnerit, põrkab see ettearvamatutesse suundadesse, pakkudes põnevat tagaajamise ja äratoomise mängu
 • saadaval M-suurus

41xIaeiRzFL._SY355_

Kong Air On/Off Squeaker Dog

 • Kongi On/Off Squeaker on vimkaga mänguasi – sellel on lüliti, millest saab piiksu kas sisse või välja lülitada. Valmistatud AirDog materjalist. Valikus koera-, kondi- ja vaalakujulised mänguasjad. Erinevad värvikombinatsioonid.

kong-off-on-squeaker-whale

Kong Air On/Off Squeaker Whale

 • Kongi On/Off Squeaker on vimkaga mänguasi – sellel on lüliti, millest saab piiksu kas sisse või välja lülitada. Valmistatud AirDog materjalist. Valikus koera-, kondi- ja vaalakujulised mänguasjad. Erinevad värvikombinatsioonid.

OffOn_bone-700x700

Kong Air On/Off Squeaker Bone

 • Kongi On/Off Squeaker on vimkaga mänguasi – sellel on lüliti, millest saab piiksu kas sisse või välja lülitada. Valmistatud AirDog materjalist. Valikus koera-, kondi- ja vaalakujulised mänguasjad. Erinevad värvikombinatsioonid.

KGPB2-kong-bounzer-p

Kong Bouncer

Klassikalise Kongi kujuline mänguasi, mis on seest tühi. Kui koer Bounzer´i hammaste vahele võtab, läheb õhk sealt välja, hiljem võtab Bounzer oma kuju tagasi. Sanga abil on lihtne visata. Valmistatud kergest ja painduvast materjalist.

 

Kong Extreme Avalehe pilt

Originaalne, ülipõrkav ja närimiseks loodud

Närimine on koerte jaoks loomulik tegevus ja õigeid asju närides ka tervisele kasulik. Halb on asi siis, kui koer hakkab närima meile ebasobivaid objekte. Nagu ikka, algab probleemi lahendamine ka siin põhjuse välja selgitamisest.

Ümbritseva peal hammaste kasutamist võib põhjustada:

 • hammastevahetus (kutsikatel umbes neljandast elukuust)
 • avastamistung (kutsika loomulik käitumine)
 • ootusärevus
 • igavus
 • üksindusahistus ja hirm

Väga palju saab ebasoovitavate kohtade närimist ennetada, andes lemmikule tegevust. See tähendab nii väljas liikumist, koeraga „suhtlemist“ ning loomulikult mängimist. Viimasel juhul hangi loomale tema eale ja iseärasustele sobivad (närimis)mänguasjad ning kiida teada nendega tegelemise eest. Eriti head on sellised närimismänguasjad, kuhu sisse saab süüa panna (koer saab leluga tegeledes kohese positiivse kinnituse nõ preemia näol). Meeles tasub pidada, et koer ei näri kunagi midagi seepärast, et peremeest vihale ajada!

 

racoon

 

Kong Scrunch Knots

Interaktiivne piiksuv sikutamismänguasi koertele. Kaetud vastupidava mitmekihilise materjaliga. Sees on sõlmitud köis, ei sisalda täidist.

Kong braidzid

Kong Braidz

Kong Braidz´i pehme, kuid tugev materjal on punutud tihedalt kokku.Veniv ja tugev kude aitab puhastada hambavahesid mängimise ajal. Mänguasja piiksumine tekitab elevust.

 • valmistatud tugevast fliismaterjalist
 • ei ole mõeldud närimiseks

saadaval S-suuruses sebra, M-suuruses ahv ja L- suuruses kaelkirjak

kong-tugga-wubba

Kong Tugga Wubba

Interaktiivne mänguasi koertele. Sobib viskamiseks ja sikutamiseks. Valmistatud vastupidavast tugevdatud nailonist. Vahvate sabade abil on lihtne maast üles korjata, visata või sikutada.

winder fox

UUS! Winder Fox

Interaktiivne rebasekujuline piiksuga mänguasi koertele. Sobib viskamismänguasjaks. Sisaldab minimaalselt täidist. Keritud nööriga osa aitab hambaid puhastada ja poleerida. Valmistatud mittetoksilistest materjalidest. Ei ole mõeldud intensiivseks närimiseks!

interaktiivsedweb

Interaktiivsed KONG mänguasjad

Interaktiivsed KONG mänguasjad annavad koerale mitmekülgset tegevust – need sobivad lõbusateks viskamis- ja sikutamismängudeks, mida koerad väga armastavad.

Kong Dental

Kong Dental

Kong Dentali pealispinnal on spetsiaalsed sooned, mis puhastavad hambaid ja igemeid samal ajal kui koer närib. Sooned võib täita Kongi söödava pastaga, et meelitada koer närima. Dentali sisemusse võib peita maiusi. Valmistatud vastupidavast klassikalisest Kong´i kummist. Sobivad nii närimiseks kui viskamismängudeks.

 • saadaval kolmes suuruses: M (nööriga), L ja XL
 • nöör on asendatav
Kong Dental Stick

Kong Dental Stick

Patenteeritud Denta-Ridges™ (sälgud) aitavad vähendada hambakivi ja eemaldada toidujäänuseid hammaste vahelt.Valmistatud vastupidavast klassikalisest Kong´i kummist. Sobivad nii närimiseks kui viskamismängudeks. Saadaval kolmes suuruses: S, M ja L

Kong JumpN Jack

Kong Jump´N Jack

Kong Jump´N Jack on vahva ja unikaalse disainiga mänguasi. Patenteeritud Denta-Ridges™ (sälgud) aitavad vähendada hambakivi ja eemaldada toidujäänuseid hammaste vahelt. Valmistatud vastupidavast klassikalisest Kong´i kummist. Sobivad nii närimiseks kui viskamismängudeks.

 

 • saadaval kolmes suuruses: S, M ja L

 

Kong Stuff-A-Ball

Kong Stuff-A-Ball

Kong Stuff-A-Ball on ideaalne maiuste peitmiseks või sälkude täitmiseks Kongi söödava pastaga. Patenteeritud Denta-Ridges™ (sälgud) aitavad hambaid puhastada ja masseerivad igemeid. Valmistatud vastupidavast klassikalisest Kong´i kummist. Sobivad nii närimiseks kui viskamismängudeks.

 • saadaval neljas suuruses: S, M, L ja XL
Kong Wobbler

Kong Wobbler

Kong Wobbler on lumememme-kujuline toidujaotur ja mänguasi, mis püsib püstiasendis. Kui koer lükkab seda käpa või ninaga, siis hakkab loperdama, vaaruma ja keerlema ning söök kukub välja. Wobbleri ettearvamatu liikumine pakub väljakutset isegi selle pikaaegsetele kasutajatele. Kasuta Wobblerit söögikausi asemel, et pikendada söömisele kuluvat aega ja pakkuda koerale tegevust.
Keera mänguasi lahti, täida see toidu või snäkkidega ning keera uuesti kinni.

 • valmistatud FDA poolt heakskiidetud ülitugevast plastpolümeerist
 • nõudepesumasinaga pestav
 • saadaval L suurus (mahutab 1 tassitäie toitu)

 

Kong ZoomGroom hari

Kong ZoomGroom hari

KONG ZoomGroom hari on väga hea hari, mis on mõeldud hoolduseks ja šampoonitamiseks. Eemaldab lahtise karva nagu magnetiga ja stimuleerib naha kapillaare ning loomuliku naharasu produtseerimist, mis tagab ilusa karvkatte.

 • ideaalne lahtiste karvade eemaldamiseks ja koos šampooniga kasutamiseks
 • masseerib harjamise ajal

 

Classic-Flyer-700x700

Kong Flyer

Kong Flyer on parim pehmest ja vastupidavast Kong Classic kummist „lendav taldrik“. Ei kahjusta koera hambaid viskamis- ja püüdmismängude käigus.

flyer-extreme_J4PBYf4l

Kong Extreme Flyer

Valmistatud äärmiselt vastupidavast kummist. Piisavalt painduv, et saaks kokku voltida, kuid piisavalt jäik, et lennata. Ideaalne aktiivsetele

koertele. Sobib viskamis- ja äratoomismänguasjaks.

62502,1431382385$SL1000$

Kong Cloud E-Collar

Täispuhutav krae lemmikloomadele haavade, kriimustuste, nahalöövete korral ning operatsioonijärgseks kasutamiseks. Cloud Collar on pehme ja mugav ning ei sega looma perifeerset nägemist. Ei takista söömist ja joomist. Tugev kangas ei rebene. Masinpestav. Ei jäta jälgi mööblile. Suurustes XS kuni XL.

Kong maiused

Kong maiused

Kong Stuff´N Easy  Treat

Kong Stuff´N Easy pastadega on lihtne Kongi mänguasju täita. Pane pastat Kongi mänguasjade õõnsustesse või Kong Dental-mänguasjade vagudesse.

Kong-Stuffin-Liver-Easy-Treat

Kong Stuff´N Liver Easy Treat

Maksamaitseline pasta on vastupandamatu enamuse koerte jaoks.

 • saadaval 226g pakendis
Kong-Stuffin-Fresh-pasta

Kong Stuff´N Fresh Taste

Kergelt abrasiivne pasta aitab hambad ja igemed puhtana hoida. Võib kasutada Koos Kong Dental mänguasjadega või hambaharjaga hambaid puhastades. .

 • saadaval 226g pakendis

Puppy-Easy-Treat-700x700

Kong Stuff´N Easy Treat Puppy

Vastupandamatu maitsega pasta, millega KONG`i mänguasju täita.

 • saadaval 226g pakendis

5a4d9dd82f079830816a074f0d8729f28b2cef8b

UUS! Kong Marathon Replacement Chew

Peekonimaitseline küpsis Kong Marathon täitmiseks

 • suurused S ja L

866298942081611100857

UUS! Kong Snacks Liver

Maksamaitselised maiused koertele, mis sobivad hästi Kongi mänguasjade (näiteks Kong Classic, Extreme, Wobbler, Genius) täitmiseks. Saadaval kahes suuruses S (200g) ja L (300g).

Energiasisaldus: 3,7kcal grammi maiuse kohta. Maiuse kaal: L-suurusel 8 g, S-suurusel 2 g.

Küsi hästivarustatud lemmikloomapoodidest ja loomakliinikutest.