Miks on PetCity Loomakliinik eriline?

PetCity Loomakliinik on loodud, et tagada lemmikloomale meditsiiniline abi, mis on võrdväärne teiste pereliikmetega. Loomakliiniku peaarst dr Heli Säre koos oma kogenud meeskonnaga hoolitseb selle eest, et Teie lemmik saab nii professionaalse abi kui ka suure armastuse ja hoolivuse osaks.

Dr Säre on läbinud kõrgeima veterinaarspetsialiseerumise anesteesia ja intensiivravi erialal. Omandanud veterinaarteaduste doktorikraadi Viini Veterinaarmeditsiini Ülikoolis ning omab rahvusvahelist kogemust USA-st, Austriast, Iirimaalt, Suurbritanniast ja Hong Kongist.

PetCity Loomakliinikus järgime rahvusvahelisi meditsiinistandardeid, tunnustatud ravijuhiseid ning väga täpselt operatsioonide ja protseduuride teostamisel anti- ja aseptika reegleid.

Leiame igale patsiendile tema liigist, tõust, vanusest ja haigusseisundist lähtuvalt individuaalse lähenemise ja koostame Sinu lemmikule õige terviseplaani. Loomakliinikus on kasutusel väga lai valik nii Eestis registreeritud kui ka eriloa alusel maaletoodud usaldusväärseid ravimeid.
Usume, et iga lemmikloom on väärt, et tunda end lemmikuna, täpselt nagu ka iga lemmikloomapidaja on väärt, et tunda end parima peremehena.

PetCity Loomakliinikus töötab 24/7 valvetelefon +372 5153 112

PetCity Loomakliiniku ruumid on ehitatud spetsiaalselt loomakliinikule ja vastavad meditsiinis tunnustatud kõrgetele standarditele.

PetCity Loomakliinikus pöörame erilist tähelepanu lemmiku valu ennetamisele, tuvastamisele ja ravile, kasutades selleks uusimaid meetodeid ning raviprotseduure.