Jaga!

Kas sinu kass mängib koera närmismänguasjadega? Ehk ta püüab sulle midagi mõista anda? Kassidele meeldib värviliste kummipallidega mängida täpselt sama palju kui koertele. Seega kasside käitumisspetsialist Jackson Galaxy on valmistanud spetsiaalselt kassidele mõeldud mänguasjade valiku. Kõik need mänguasjad on valmistatud vastupidavast pehmest nailonist, neid on erinevates värvustes, suurustes ja kujuga (ümmargused pallid, neljakandilised täringud ja pikliku kujuga mänguasjad) köites kassi tähelepanu tundideks. Kuna täringud on immutatud naistenõgesega, siis kassid lihtsalt ei suuda sellele vastu panna.

Jackson Galaxy üleskeeratav hiir

Jackson Galaxy üleskeeratav hiir sisaldab naistenõgest ning tänu vibreerimisele ja ettearvamatule liikumisele tekitab kassis mänguhuvi. Lihtsalt tõmmake hiire sabast ning kaasake enda kass klassikalisse kassi hiire tagaajamismängu, et rahuldada kassi loomupoolset jahiinstikti.

 

 

 

 

 

 

 

 

JW Cataction mänguasi kassidele

Naturaalsest kummist mänguasi kellukese ja sulgedega. Kellukese ümber olev kummist pall on vastupidavast materjalist ning annab tavapärasele kellukese helinale juurde erinevaid helivarjundeid. Sulgede ja kellukese helina kooslus köidavad kassi tähelepanu ning ahvatlevad mängima. Põrkuv ja veerev kummipall lisab põnevust veelgi juurde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JW Cataction kassiõng palliga

Kassiõngega köidad oma lemmiku tähelepanu tundideks, koosveedetud aeg aga tugevdab teievahelist sidet veelgi. Painduvast materjalist õng võimaldab teha kiireid ja äkilisi liigutusi pannes proovile kassi reageerimiskiiruse ja täpsuse. Nööriga õnge küljes olev kummist pall põrkub ning kassil on põnev seda poolelt õhulennult püüda.

 

 

 

 

 

 

 

 

JW Cataction pall

Naistenõgesega immutatud pall teeb raputades kõrisevat heli, mis tekitab kassis huvi ning ahvatleb teda mängima. Mänguasja disainimisel on lähtutud kassi loomulikest instinktidest ja materjalid on mõeldud spetsiaalselt kassidele.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chuckit! Classic palliheitja

Chuckit! palliheitja on sinu koera uus lemmikmänguasi. Sellega saab visata palli kaks kuni kolm korda kaugemale ning väiksema vaevaga kui käega visates. Heitjaga saab palli ka ilma käte abita maast üles võtta. Mänguasi on valmistatud kergest painduvast plastikust, mis haarab kindlalt palli pesasse ja vibutades vabastab selle. Pikk ergonoomiline käepide teeb selle kasutamise mugavaks.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chuckit! Erratic pall

Pall on tehtud vastupidavast kummist ning on suurepäraste põrkamisomadustega. Tänu kandilistele nurkadele põrkab ootamatult erinevates suundades tehes pallimängu sinu koera jaoks veelgi põnevamaks. Palli on ka lihtne puhastada.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chuckit! Flying Squirrel mänguasi koertele

Chuckit! Flying Squirrel on pehme ja vastupidav viskemänguasi koertele.

  • Viska samuti nagu lendavat taldrikut
  • Aerodünaamilise kujuga
  • Valmistatud vastupidavast materjalist
  • Hõljub vee peal
  • Käpaosad helendavad pimedas
  • Küljeosad on ülespoole kaardu, et oleks mugav maast üles võtta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chuckit! Indoor mänguasjad koertele

Chuckit! Indoor sarja koeramänguasjad on tehtud pehmest EVA vahtmaterjalist, sobivad hästi väikestele koertele ja kutsikatele toas mängimiseks. Tänu Bounceflex Core tehnoloogiale on mänguasi kerge, vastupidav ning ohutu toas kasutada.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chuckit! Max Glow pimedas helendav roheline lendav taldrik koertele

Chuckit! Max Glow pimedas helendav taldrik on tehtud Max Glow kummist, EVA-st ja polüestrist. Hoides taldrikut 5-10 minutit ereda valguse käes, helendab see kuni 30 minutit. Taldriku disain võimaldab sellel kiiresti lennata, vee peal hõljuda ja helendava kummist rõnga tõttu on mänguasi pimedas hästi nähtav.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chuckit! pimedas helendav pall koertele

Chuckit! Max Glow pimedas helendav pall on tehtud vastupidavast kummist ning see ühildub Chuckit! palliheitjaga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chuckit! pimedas helendav mänguasi koertele

Chuckit! Max Glow Tumble Bumpe on interaktiivne ja põnev mänguasi, lisades veelgi põnevust tavalisele viskamismängule. Pimedas helendav mänguasi põrkub maapinnal ja hõljub vees. Hoides mänguasja 5 minutit ereda valguse käes, helendab see kuni 30 minutit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chuckit! tennisepallid koertele

Chuckit! tennisepall on tehtud eriti tugevast kummist ning on silmapaistvat värvi. Ühes pakendis on 2 palli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chuckit! Tumble Bumper mänguasi koertele

Chuckit! Indoor Tumbler koeramänguasi on tehtud pehmest EVA vahtmaterjalist. Mänguasi sobib hästi väikestele koertele ja kutsikatele toas mängimiseks. Tänu Bounceflex Core tehnoloogiale on mänguasi kerge, vastupidav ning ohutu toas kasutada.

 

 

 

 

 

 

Chuckit! Ultra Duo Tug mänguasi koertele

Chuckit! Ultra Duo Tug interaktiivne koeramänguasi on tehtud tugevast kummist ning vastupidavast nailonpaelast. Mänguasi on eriti vastupidav, hästi põrkuv, silmapaistva välimusega ja suurepäraste veeshõljumisomadustega.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JW Crackle Heads mänguasi koertele

JW Crackle Heads pall teeb krabisevat ja krudisevat häält, mis koertele meeldib. Väline kõva kumm kaitseb mänguasja sisemust. Sisemine krõbisev osa on tehtud taaskasutatavast plastikpudeli materjalist, mis on koera jaoks ohutu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JW Hipster Cuz mänguasi koertele

JW Hipster Cuz on jalgade peal seisev kummist põrkuv ja piiksuv koeramänguasi, köites koera tähelepanu pikaks ajaks. Mänguasi on vastupidavast materjalist ning kestab kaua.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JW Hol-ee Roller mänguasi koertele

JW Hol-ee koeramänguasi on tehtud venivast kummist ning sobib hästi koera treenimiseks. See on kõik ühes mänguasi,mida saab sikutada, visata, veeretada ja palju muud põnevat  teha. Palli sisse on võimalik panna ka maiuseid või krõbinaid, et köita koera tähelepanu pikemaks ajaks.