Jaga!

Encore on uus superpremium kassitoitude sari, mis on müügil supermarketites. Teistest supermarketites olevatest kassitoitudest erineb Encore eelkõige koostise poolest, sisaldades rohkesti värsket liha. Encore tunneb poelettidelt ära ilusate musta taustaga pakendite järgi, mis lausa kutsuvad ostma! Encore toodete valik on lai ning tooteid leiab nii kassidele kui ka koertele. Tootevalikust on saadaval kuivtoit ja maiused kassidele, konservid, einekotikesed kui ka toodete valikpakid nii kassidele kui  koertele.

Aga kuidas testida kõige paremini kassitoitu? Eks ikka andes seda kassidele proovida. Seega saatsimegi valiku Encore tooteid proovimiseks Eesti populaarseimatele kassidele – Ants Elmole ja Sanderile ning siin on nende arvamus toodete kohta, kirja panduna  nende omaniku Katrin Toome poolt:

Kuidas meeldis toote pakend?

Kuna osade konservide ( ja ka maiuste ) pakendid on läbipaistvad, annab see ostes kindlustunde – on kohe näha, et konserv on kvaliteetne. Pakendite kujundusel on kasutatud toodete eristamiseks erinevaid värve, tänu millele saab raskusteta valida just meelepärase koostisega toidu. Kilepakendist tuleb ka konserv hästi välja, ei jää suur osa pakendi külge, nii nagu paljude teiste firmade konservidega juhtub.

Kas tooteinfo pakendil vastas sisule?

Tundus küll, et vastab. Pettumust ei valmistanud ühegi toote välimus ega lõhn.

Kuidas meeldisid teie kassidele Encore tooted?

Suurepäraselt. Kujunesid välja lemmikud, ent mitte ühegi tootega ei pirtsutatud, mis tekitas mulle suurt üllatust.

Milline toode tundus, et meeldib kõige enam? Mida eelistas Sander ja mida Ants?

Sanderi lemmikkonserv ongi nüüd Encore krevettidega konserv. Ants sôi suure isuga kôiki. Ent môlemad armastavad kohe eriti Encore tuunika filee snäkki- see kaob sekundiga!

Mis toitu te muidu oma lemmikutele söödate?

Sander ja Ants on muidu söönud põhiliselt Applawsi tooteid.

Kas kaaluksite Encore ostmise oma loomadele ka edaspidi?

Jah. Õnneks on nüüd kauplustes Encore tooted olemas ja ostamegi nüüd neid.

Kas teadsite, et Encore toidud on müügil supermarketites üle Eesti?

Jah. Olen üsna paljudes marketites Encore tooteid juba märganud.

Kas olete Encore tooteid soovitanud ka sõpradele/tuttavatele ja kas soovitaksite Encore tooteid ka teistele loomaomanikele?

Olen soovitanud ja teen seda ka edaspidi.

Kas on midagi, mida sooviksite veel lisada?

Olen ütlemata rahul, et oma kassile saab nüüd osta kvaliteettoitu tavalisest marketist!