Jaga!

AATU on esimene eritellimusel valmistatud ühe proteiiniallikaga toode firmalt Pet Food International Limited , mis sisaldab unikaalset Super 8 kombinatsiooni, sisaldades 8 juurvilja, 8 puuvilja, 8 maitsetaime ja 8 ürti. Pärast aastatepikkust uurimistööd, jälgimist, kõrgtehnoloogia kasutamist ja tuhandete kassi- ja koeraomanike arvamustega arvestamist on AATUst saanud parim toode sinu lemmiklooma toitmiseks. AATU tooted on käsitsi valmistatud väikeste partiide kaupa. Valmistamisel ei ole kasutatud kunstlikke säilitus- ja värvaineid ega ka GMO koostisosasid. Samuti ei sisalda AATU tooted teravilja, kartulit ja gluteeni, mis üsna sagedasti võivad tekitada lemmikloomadel allergiat. AATU on evolutsiooniliselt puhas ja naturaalne toit koertele ja kassidele.

AATU koeratoidud

Iga koer on erinev ja unikaalne nii iseloomult, tõult kui suuruselt, kuid üks asi on neil ühine- nad kõik vajavad tasakaalustatud ja mitmekülgset toitu, et olla terved ja elada ka kõrges eas täisväärtuslikku elu.

Liha on koera toidus elementaarne koostisosa. Juba koerte esivanemad said organismile vajaliku valgu peamiselt lihast ja nii see on jäänud tänapäevani.

Suur liha osakaal (80%) toidus on väga heaks indikaatoriks, et koer saaks toidust vajaliku koguse proteiini tasakaalus teiste koostisosadega (puu- ja juurviljad, maitsetaimed ja ürdid), mida leidus ka nende esivanemate elukeskkonnas. Pakkudes oma koerale sellist toitu, toetame tema loomulikku arengut.

Luues vastutustundlikult koostatud toitumissüsteemi, tegutseme teie lemmikloomade parimates huvides, pakkudes neile pardist, kanast ja lõhest valmistatud valgurikkaid toite.

Võrreldes AATU toidu koostisosasid mõne teise toidu koostisosadega on erinevus üsna selgelt näha nii lihasisalduse suhtes kui ka köögivilja ja maitsetaimedede osakaalus. See on just eriti oluline ühe viimase teadusuuringu valguses, kus seostati lemmikloomade toidus taimsete komponentide kasutamist otseselt loomade eluea pikenemisega. Uuringuga saab tutvuda lingil:  http://www.prouddogmom.com/dogs-diet-tedtalk/

Meie soovime, et teie koeral oleks kõige parem võimalus pikaks ja tervislikuks eluks.

AATU kassitoidud

Tänapäeva kassid ei ole oma arengus väga palju erinevad oma esivanematest, endiselt vajavad nad suure lihasisaldusega toitu ja seepärast nimetatakse neid oma olemuselt lihasööjateks. Täpsemalt tähendab see seda, et kassid vajavad elusolemiseks liha ning see tuleneb nende bioloogilisest vajadusest. Lisaks vajavad nad veel kindlaid aminohappeid nagu tauriin, arginiin ja trüptofaan ning looduslikult leidub neid kõige rohkem just lihas. See ongi peamine põhjus 85%-lise lihasisaldusega AATU kassitoidu valmistamiseks.

Me oleme väga uhked kõigi oma toodete üle ja AATU kassitoit annab suurepärase võimaluse pakkuda oma kassile naturaalset, unikaalset ja evolutsiooniliselt sobivat toitu.

Meie soovime, et teie kassil oleks kõige parem võimalus pikaks ja tervislikuks eluks.

Allikas: http://www.aatu.co.uk/