Jaga!

Tyson on 1-aastane Prantsuse buldogi poiss, kes elab Saaremaa roheliste metsade vahel. Ta on väga hea kaaslane ja suurepärane sõber. Iseloomult on ta väga aktiivne ja  uudishimulik,kuid võib vahel ka veidike kiuslik olla. Talle meeldib väga seltskond ja inimesed , üksi olemist ta ei armasta. Tysoni omanikuks on Mari-Liis, kellele vabal ajal meeldib sporti teha, Tysoniga jalutamas käia ja tegeleda fotograafiaga.

Kuidas Tyson Teie perre sattus?

Prantsuse buldog oli ammu minu südame võitnud ja oli suur soov ka endale selline tõug soetada. Kuna elan korteris, siis Prantsuse buldog sobib oma suuruse poolest ideaalselt. Lõpuks tuli sobiv hetk ja võimalus ning läksingi oma armsale koerale Tallinna järgi ja tõin ta oma uude Saaremaa koju.

Mis on tema lemmiktegevus?

Tyson on iseloomu poolest aktiivne ja mänguhimuline. Talle meeldib väga palliga mängida, igasugused sikutamismängud, õues ringi joosta ja oma mänguasju puruks närida. Tyson on ka suur auto fänn, ta armastab väga autoga sõita. Tema teine lemmiktegevus on kindlasti magamine.

Lemmiksöök?

Tyson sööb väga palju erinevaid toite krõbinatest kodutoiduni, aga lemmiksöögiks on kindlasti igasugused erinevad maiused.

Lemmikmänguasi?

Talle meeldivad kõik mänguasjad, mis piiksuvad või mingisugust häält teevad ja kuhu hammas peale hakkab.

Kuidas ta teiste koertega läbi saab?

Ta saab teiste koertega väga hästi läbi ja tal on Saaremaal ka paar sõpra, kellega saab mängimas käia. Siiamaani ei ole ühtegi probleemi olnud.

Kas tuleb meelde mõni eriti naljakas seik seoses Tysoniga?

Läksin Tysoniga hommikul jalutama ja  kuna me elame suht mere ääres, oli õues tugev tuul ning kui Tyson hakkas pissima siis tuul lükkas ta poole tegevuse pealt ümber. Kindlasti on neid veel,aga hetkel kohe ei meenu rohkem.

Mida tähendab lemmiklooma omanikuks olemine Teie jaoks?

Tyson ei ole minu jaoks lihtsalt sõber, ta on ka pereliige,kellega koos veedan kõik oma vabad hetked ja kelle vajadused sean alati esikohale. Ma ei kujutaks enam ühtegi päeva ilma temata ette ja loodan, et kunagi saabub ka see päev, kui saan võtta veel ühe samasuguse tema kõrvale.

Tysoni tegevustega saab ennast igapäevaselt kursis hoida ka Instagramis @tyson.frencbulldog