Jaga!

Kuidas Eesti Hurtta testgrupp alguse sai?

Hurtta testgrupp konkurss ja testgrupis osalejad

Eelmise aasta alguses otsisime läbi Minulemmikule.ee Facebooki lehe koeri ja nende omanikke, kes oleksid huvitatud testima uut kevadkollektsiooni Hurtta Adventure – kaelarihmu, trakse ja jalutusrihmu, koos Polar LED tulukesega. Hurtta testgrupp oli väga populaarne ning saime väga palju erinevaid kandidaate, kes olid nõus tooteid testima. Meie valisime välja 5 koera, kellele tooted saatsime. Nendeks osutusid rotveiler Hero, austraalia lambakoer Rocco, basenji Sabiine, itaalia väikehurt Taylor ja vaaraokoer Treff. Tooteid palusime testida maksimaalselt ja igapäevastes situatsioonides ning anda meile ausat tagasisidet.

Siin on mõned lõigud nende tagasisidest toodete kohta:

Hero: “Tooted on väga praktilised ja vastupidavad, saab muretult kasutada ka suuremal koeral.”

Rocco: “Antud sarja trakse ja jalutusrihma soovitaksin ma kõigile koeraomanikele, kelle koer on väga liikuv ja kellele meeldib, et koer tunneks ennast mugavalt tehes ükskõik mida. Polar LED tulukest aga soovitaksin ma absoluutselt kõikidele koeraomanikele. Oleme varasemalt proovinud mitmeid erinevaid tulukesi, kuid pole veel leidnud ühtegi teist sellist, mis teeks koera nii nähtavaks, kui Polar LED light.

Sabiine: “Esimesel korral kui panin Polar Led tulukese kaelarihma külge, tundus, et rihma pealmine kate on nii õhuke, et see pidev tulukese küljest võtmine ja tagasi panemine lõhub küll selle ära, kuid hirm oli asjatu. Mitmed korrad kinni-lahti võtmist ei ole riiet kahjustanud ja tulukest samuti mitte. Tooted on kvaliteetsed nagu alati. Ei rihmal ega ka kaelarihmal pole kulumisjälgi tekkinud.

Taylor: “Taylor on üsna väikene ja habras itaalia väikehurt ja tema paljale kaelale tundus kaelarihm olevat ka oma kõige väiksemas versioonis vähekene suur ja kõrvalvaatajale võis tunduda raskena. Tegelikkuses koer kaelarihma suhtes mingisugust vastumeelsust ei ilmutanud ja tundis end kaelarihma kandes hästi.

Pikem koostöö Tõnise ja Treffiga

Peale testgrupi lõppu jätkus aga meie koostöö tihedamalt Tõnis Krikki ja tema koera Treffiga. Sellest kujunes püsiv koostöö Hurtta brändi testimiseks ja tutvustamiseks.

Tõnis Krikk võttis kokku kõik eelmisel aastal testitud Hurtta tooted ja andis oma isikliku tagasiside tootete kohta, mida ka teile edaspidi lugemiseks ja uudistamiseks pakume.

Kas aastal 2018 on uus Hurtta testgrupp tulemas?

Vastus on JAH! Olge valvel – üsna pea kuulutame välja selle aasta Hurtta testgrupi toimumise aja ja kandideerimise nõuded!