Jaga!

Tõnis Krikk ja Treff testisid terve eelmise aasta jooksul Hurtta tooteid ning selle põhjal on Tõnis kokku pannud toodete tagasiside, mida teile lugeda pakume. Selles osas arvustab Tõnis Hurtta kaelarihmu, trakse ja jalutusrihmu.

tekst: Tõnis Krikk

Aasta 2017 oli meie jaoks tänu Magnum Veterinaariale/Minulemmikule.ee’le fantastiline. Olime saanud võimaluse testida uusi ja ägedaid koertele mõeldud kvaliteetbrändide tooteid, riideid, varustust ning  mänguasju. Tänu sellele oleme saanud palju tuttavaid ja uusi neljajalgseid sõpru nii Eestis kui ka kaugemal.

Nüüd ka väike  tagasiside toodetele, mida on õnnestunud  Treffiga 2017 aasta vältel kasutada. Testitud on väga erinevates tingimustes ja ilmastikuoludes e. vihmas ja päikeses, poris ja liivas, suvel ja talvel, üksi ja sõpradega….

Kaela- ja  jalutusrihmad

  1. Hurtta Adventure kaelarihm ja Adventure jalutusrihm + Polar LED Light

Oleme aktiivselt kasutanud  kõikides ilmastikuoludes ja keskkondades (metsas, linnas) u.10 kuud. Meie elustiiliga sobiv, parim  ja mugavaim kaela ning jalutusrihm, mida kunagi kasutanud oleme. Mõnus pehme materjal, mugav ja tugev  kinnitus, Polar Led lambi kinnitamise võimalus, helkurid, ilus värvivalik.

Olukord peale 10 kuust aktiivset kasutusaega: rihm täiesti terve, kulumisjälgedega (käehoidiku osas veidi topiline). Kaelarihma kollane värv veidi määrdunud (ei lähe päris puhtaks enam). Led lambi kinnitused terved. Lamp töökorras, kulumisjälgedega, valgus veidi vast nõrgenenud. Rihma metallosadelt värv veidi kulunud. Rihm veel pikalt kastutuskõlblik.

Hinne 10/10   Suurepärane komplekt seiklejale! Parim, mida oleme eales testinud! TOP 1!

  1. Hurtta Dazzle kaelarihm ja Dazzle jalutusrihm (Dazzle Rope)

Oleme kasutanud 6 kuud. Väga mugav, analoogne Adventure sarja kaelarihmaga. Puuduvad ledi kinnitused. Mõeldud pigem pimedaks ajaks linnatänavatele, kuna paistavad kaugelt silma ja helendavad tuledes korralikult. Dazzle Rope jalutusrihm väga mugav, tugev ja vastupidav. Kena värvivalik.

Peale pooleaastat kasutust näeb rihm veel väga hea välja, kõik on terve. Esineb kergeid kastutamise jälgi – mustadelt metallosadelt veidi värv kriibitud, jalutusrihma nöör veidi “karvane”.

Hinne 10/9  Hea, mugav ja turvaline valik!

  1. Hurtta Padded kaelarihm ja jalutusrihm

Oleme kasutanud 4 kuud. Lihtne ja tugev komplekt mitte eriti nõudlikule kasutajale. Kaelarihm pehmendusega, mugav kinnitus.  Jalutusrihma osa suhteliselt jäik.

Hinne 10/6  Lihtne, vastupidav  ja turvaline valik.

  1. Hurtta Casual poolpoov (Half Choke) kaelarihm.

Oleme kasutanud 5-6 kuud. Väga mõnus, ülimugav ja tugev kaelarihm igapäevaseks kasutuseks. Lihtne ja kiire kasutada (kaela panna).

Üldine olukord – väga hea. Minimaalsed kulumisjäljed. Helkuri osa veidi “karvane”.

Hinne 10/9   Lihtne, mugav, vastupidav  ja turvaline valik. TOP 5

Traksid

  1. Hurtta Casual traksid + Casual Rope Leash

Oleme kasutanud 5-6 kuud. Väga mõnusad ja kerged traksid. Lihtne paigaldada. Kena värvivalik. Sees pehmendused koerale. Lihtne jalutusrihm, tugev ja turvaline.

Kasutame tihti linnaskäikudel. On juhtunud, et koer on tagurdades neist välja rabelenud.

Hinne 10/7   Lihtne ja kerge valik.

  1. Hurtta Casual Y traksid

Oleme kasutanud 5-6 kuud. Väga mõnusad traksid. Lihtne paigaldada. Tugevad kinnitused. Kena värvivalik. Sees pehmendused koerale.

Kasutame tihti linnaskäikudel mõne talvejope  all, koos Adventure sarja jalutusrihma ja Polar LED Light`ga . Turvalised ja kerged.

Hinne 10/9   Hea ja turvaline valik linnaskäikudeks. Lemmik traksid talvejopede all.

  1. Hurtta Trail Harness

Oleme kasutanud 7-8 kuud. Tugevad traksid pikemateks matkadeks ja seiklusteks. Võimalus kinnitada Polar Led  lampi  ja lisavarustust (matkakotte). Kena värvivalik. Kasutame suvehooajal metsas ja pikematel rännakutel.

Hinne 10/8   Hea valik matkasellile.

  1. Hurtta Dazzle Harness + Dazzle Rope 

Oleme kasutanud alla 1 kuu. Tugevad, mugavad ja turvalised traksid seiklusteks. Kena ja silmapaistev  värvivalik. Mugav ja väga tugev jalutusrihm.

Hinne 10/10   Hea valik öisele seiklejale nii linnas, kui metsas.

  1. Hurtta X-sport Harness + Hiker Belt + X-sport Leash

Pole veel kasutanud.  Täpsem tagasiside peale lume tulekut või kevadel, rattahooajal.

Järgmises osas vaatame, mida Tõnis ja Treff on arvanud Hurtta riiete kohta.