Jaga!

Tahad saada enda koerale parimaid ja ülikvaliteetseid Hurtta tooteid – TASUTA? Oled nõus neid testima koostöös oma koeraga ja andma meile toodete kohta tagasisidet? Nüüd on see võimalus!

Alustame aastal 2017 „Hurtta testgrupp“ projektiga, kus iga teatud perioodi tagant otsime uutele Hurtta toodetele testijaid – aktiivseid lemmikloomaomanikke ja nende koeri, kes saavad meie käest Hurttaga koostöös tasuta tooteid, on nõus testima neid tooteid ja andma meile nii pildi ja/või videomaterjali näol tagasisidet toodete kohta ja olema üleüldiseks HURTTA BRAND AMBASSADOR’iks ehk HURTTA TOOTENÄOKS Eestis.

Sobid kandideerima Hurtta toodete testgruppi kui:

  • Armastad Hurtta brändi ja/või soovid katsetada selle brändi headust oma koeraga koos.
  • Omad koera ning oled aktiivne inimene, kes armastab koeraga värseks õhus liikumist ning hindad oma lemmikuga koosveedetud aega.
  • Oled aktiivne sotsiaalmeedia kasutaja, sulle meeldib katsetada uusi tooteid ning oled ka natuke edev koeraomanik, kes armastab oma lemmikust teha pilte või videosid.
  • Oled nõus testperioodi jooksul saatma meile pilte/videosid ( vajadusel laskma teha oma lemmikust pilte) ning hindama toodet (tooteid) ning selle kasutusmugavust testperioodi ajal ning selle lõppedes.
  • Oled nõus meie kampaaniatingimustega. Kampaaniatingumused saadame kandideerijatele personaalselt.

Kui tundsid end ära, siis võta meiega ühendust kas FB sõnumitesse või info@minulemmikule.ee. Saada meile lühitutvustus endast ja oma koerast ning lisa koera pilt ning ära unusta lisamast oma koera kaela- ja rinnaümbermõõtu ning pikkust kaelarihmast kuni sabajuureni.

Esimesse testgruppi otsime koeri uue HURTTA ADVENTURE sarja testimiseks!

Kokku otsime seekord 5 koera.

Kandideerimise tähtaeg on 20.jaanuar 2017.