Jaga!

 

Jätkame Tõnise ja Treffi tagasisidega Hurtta toodetele ning seekord saame lugeda, mida nad arvasid Hurtta jopedest  ja kombinesoonidest.

Hurtta Torrent Coat

Oleme kasutanud 8 kuud. Mõnus ja kerge vihmajope soojemaks hooajaks. Kasutuses olnud ka talvel, lumelörtsiga. Siis soovitavalt koos Body Warmeriga.

Tugev, vastupidav materjal. Lihtne ja mugav selga panna. Palju reguleerimisvõimalusi. Lihtne hooldada. Sobib ideaalselt nii metsa, kui ka linnaskäikudeks.

Hinne 10/10 Asendamatu lühikarvalise garderoobis suvisel vihmaperioodil!  TOP4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hurtta Summit Parka

Oleme kasutanud 1 kuu. Suurepärane ja soe vihmakindel jope külmemaks hooajaks. Tugev, vastupidav materjal. Kerge ning mugav selga panna. Palju reguleerimisvõimalusi. Lihtne hooldada. Sobib ideaalselt nii metsa, kui ka linnaskäikudeks.

Ainus miinus, et reguleerijate stopperid ei taha eriti pidada. Võiks olla veidi tugevamad.

Hinne 10/10 Väga hea valik  külmal vihmaperioodil!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hurtta Chill Stopper

Oleme kasutanud 1 kuu. Mõnus tuulejope kargemaks aastaajaks.. Kerge ja mugav selga panna. Sobib ideaalselt nii metsa-, kui ka linnaskäikudeks.

Kõige suurem üllataja! Oleme kasutanud külma talvevihmaga metsas tunde joostes… autosse jõudes oli aga koer jope alt täiesti kuiv ja soe! Kuigi materjali järgi tundub, et toode pole mõeldud kasutamiseks päris märja ilmaga, peab ta kenasti vastu ka vihmahoogudele.

Väikeseks miinuseks on veidi krabisev materjal ja jalakummidel puudub pingutusvõimalus.

Hinne 10/9 Hea valik  külmadel ja tuulistel ilmadel! Ootamatut vihmapilve pole ka põhjust karta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hurtta Extreme Warmer

Oleme kasutanud 5 kuud. Parim ja täiuslikum talvejope! Tugev, soe, mõnus ja  vastupidav materjal. Kerge ning mugav selga panna. Palju reguleerimisvõimalusi. Stopperid peavad hästi. Lihtne hooldada. Sobib ideaalselt nii metsa, kui ka linnaskäikudeks. Kena värvivalik. Eriti uhke on 2017 aasta punane versioon.

Miinuseid nagu polegi, päriselt! Kõik on detailideni läbi mõeldud ja paigas!  Sobib ideaalselt nii tavalise kaelarihma, trakside või siis Garmini suure Alpha50+T5 GPSiga (viimase saab ka jope kaelusesse ära peita).  Oleme kasutanud lühiajaliselt ( u.1h)  ka külmas talvevihmas, peab kenasti  ja koer on pärast täiesti kuiv ja soe.  Täiuslik!

Hinne 10/10 Parim valik talveks!  TOP2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hurtta Casual Quilted Overall

Oleme kasutanud 5,5 kuud. Tugev, soe ja mõnus jope külmal perioodil rahulikumateks linnatuurideks.  Vastupidav materjal.  Piisavalt reguleerimisvõimalusi. Kena värvivalik.

Selgapanekuks peab veidi kannatust varuma, kuna koera kõik käpad vaja rahulikult varrukatesse sättida. Seljal olev trukk on suureks abiks.

Toodet sai testitud ka metsas. Aga teistel väga ei soovita, kuna võib kurvalt lõppeda. Nimelt takerdusid suurel kiirusel vahest esikäpad varrukatesse kinni ja koer lendas pikali. Häda pärast võib jooksmise ajaks esimesed varrukad üles keerata, siis veidi ohutum.  Kuid toode ongi mõeldud  ka tootja pool eelkõige linnaruumi, mitte metsa!

*Väike miinus, mis tuli tagasisidena ka teistelt Vaaraokoera omanikelt, et jope rinnaosa detail tundub olevat veidi kitsas. Vt. pilt. Nagu oleks vaja seal veidi ruumi juurde või siis venivamat materjali. Aga see võib olla ainult spetsiifiline Vaaraokoerte probleem e. teistel  tõugudel ei pruugi olla teemaks.

** Isiklikult tunnen puudust, et Casual trakse ei saa kasutada jope all. Pole vastavat ava jope seljal.

Hinne 10/8,5 Hea ja väga ilus valik linnakoertele . Selle edevalt ägeda uue jopega linnas jalutades on garanteeritud, et teie koer  alati tähelepanu keskpunktis !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hurtta Body Warmer

Oleme kasutanud 10 kuud. Suurepärane toode, mida kanname alati varuriidena kaasas oma fotokotis. Võtab pakituna vähe ruumi. Mõnus, kerge ja vastupidav materjal. Selga panek nõuab pisut kannatust, kuna käised vaja rahulikult paika sättida.  Kindlasti kasutada seljal olevat trukki, mis hõlbustab riietumist. Palju reguleerimisvõimalusi. Lihtne hooldada. Sobib ideaalselt nii metsa, kui ka linna. Võib kasutada eraldi või siis “sooja pesuna” Torrenti vm jope all.

Hinne 10/10 See võiks alati käepärast olla!  TOP3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hurtta Outback Boots

Oleme kasutanud 1 kuu. Lihtne ja mugav jalga panna. Peavad tugevasti jalas olema, et ära ei kaoks. 2017 aasta mudelil on pikendatud veidi kinniteid, mis aitavad papusid paremini jalas hoida.  Sobivad rahulikeks metsas-  ja  linnaskäikudeks. Jooksmisel  kipuvad jalast ära tulema. Pärast on keeruline kõrgest heinast või lumest leida.   Head talvel külmaga või mõnel ohtlikul pinnasel (kus ohtlike jääke – klaas, naelad vms).  Kivide peal võivad libiseda!  Kindlasti ka head kasutada, kui koeral käpa padi katki või lõhenenud jne.

Väikeseks miinuseks ka see, et kinnitid (takjapaelad) korjavad kiiresti sodi täis ja siis kipuvad ka lahti tulema.

Hinne 10/7  Kinnitused vajaks veidi veel  parandamist!  Rahulikul jalutuskäigul toimivad kenasti.