Kirpude tõrjeks on väga erinevaid preparaate. Bayer Health Care on aastatepikkuse parasiitide tundmaõppimise tulemusena suutnud välja töötada väga efektiivsed kirburohud just kassidele.

Advantage (imidakopriid) täpilahus on näidustatud kirpude tõrjeks ja nende põhjustatud haiguste vältimiseks kassidel. Ühekordne ravimi manustamine hoiab ära edasise kirpudega nakatumise nelja nädala jooksul. Kassi karvastikus olevad kirbud surevad ühe päeva jooksul pärast ravimi manustamist. Re-invasioon uute kirpude ilmumisega keskkonda võib ilmneda kuus nädalat (või isegi hiljem) pärast ravi algust. Optimaalseks kirpude invasiooni profülaktikaks ja tõrjeks on vajalik igakuine ravimi manustamine.
Advantage (imidakopriid) täpilahus:

hävitab kirbud ja seoses sellega võib väheneda risk sekundaarsete probleemide tekkeks, nagu kirbuallergia ja paelussiga nakatumine
hävitab kirbud ühe päeva jooksul
lemmikloomade ümbruses olevad kirpude noorvormid hävinevad kokkupuutel Advantage (imidakopriid) täpilahusega ravitud lemmikloomadega

Miks eelistada kirbutõrjeks Advantage (imidakopriid) täpilahust?

Lemmikloomade ümbruses olevad kirpude noorvormid hävinevad kokkupuutel. Advantage (imidakopriid) täpilahusega ravitud lemmikloomadega.Hoiab ära kirpude vastsed ning teie lemmikloom ei saa uuesti nakatada.Lemmikloomade ümbruses olevad kirpude noorvormid hävinevad kokkupuutel. Advantage (imidakopriid) täpilahusega ravitud lemmikloomadega. Hoiab ära kirpude vastsed ning teie lemmikloom ei saa uuesti nakatada

Advantage (imidakopriid)
täpilahuse tunnused
Advantage (imidakopriid)
täpilahuse head omadused
Kassi karvastikus olevad kirbud surevad ühe päeva jooksul pärast ravimi manustamist. Hävitab kirbud enne, kui need jõuavad muneda.
Ravi järgselt looma peale tulevad kirbud hävinevad kahe tunni jooksul. Ühekordne ravimi manustamine hoiab ära edasise kirpudega nakatumise nelja nädala jooksul. Kui lemmikloom saab mõnelt teiselt loomalt või keskkonnast kirbud, siis need hävinevad.
Lemmikloomade ümbruses olevad kirpude noorvormid hävinevad kokkupuutel Advantage (imidakopriid) täpilahusega ravitud lemmikloomadega. Hoiab ära kirpude vastsed ning teie lemmikloom ei saa uuesti nakatada
Preparaadi toime püsib ka siis, kui loomad saavad märjaks, kuigi ravimi taasmanustamine võib osutuda vajalikuks enne nelja nädala möödumist. Sellistel juhtudel mitte ravida sagedamini, kui kord nädalas. Ravimi taasmanustamine ei ole vajalik pärast iganädalast ujumist või pesemist.
Kaitseb kirpude eest neli nädalat. Mugav, kuna seda on vaja manustada vaid kord kuus.

Lisainfot ja soovitusi puugitõrje kohta

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga. Ainult veterinaarseks kasutamiseks.