75

Diafarm Sensilotion 50ml
Spetsiaalne ihupiim, mis sisaldab kasulikke taimseid koostisosi, mis sünergistlikult kaitsevad, pehmendavad ja tugevdavad stressis või tundlikku nahka. Lõhnaainete vaba.

Sensilotion on väga sobiv alkoholivaba kõrva puhastusvedelik, aga samuti kasulik kuivale, tundlikule, ärritatud, valulikule või stressis nahale, mis vajab erilist tähelepanu. Näiteks: ärritatud ja valusad käpapadjandid (kerged põletused suvistest kuumadest teedest), nahka jahutav ravi peale putukahammustusi jne.

Koostis: vesi, kaprüül/kapri triglütseriid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) ekstrakt, metüülglutseet-20, stearüülalkohol, tseteareet-20, glütseriin, taimeõli, tsüklometikoon, tokoferool, Bytyrospermum Parkii (Shea või), fenoküetanool, propüleenglükool, butüleenglükool, Chamomilla recutita (kummel) ekstrakt, Hypericum Perforatum (St. John´ s Wort) ekstrakt, Urtica Dioica (kõrvenõges) ekstrakt, Camillia Sinensis (roheline tee) ekstrakt, Juniperus Communis (kadakas) ekstrakt, etüülheksüülglütseriin.

Kasutamine: 1-2 korda päevas või vastavalt vajadusele määrida kahjustatud naha aladele ja masseerida õrnalt nahka. Korda manustamist, kui Sensilotion imendub kiiresti, et niisutatav ala saaks piisavalt küllastunud.

Pakendi suurus: 50ml

Küsi hästivarustatud loomakliinikust.