Warning: Use of undefined constant VERSION - assumed 'VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt30222/domeenid/www.minulemmikule.ee/htdocs/wp-content/themes/Avada-child/functions.php on line 6
Reeglid - Minulemmikule

Reeglid

Kampaania reeglid

 1. Kampaania “OSTES APPLAWSI LÄHEB APPLE LOOSI” on perioodil 1.11.2017-31.12.2017 (kaasa arvatud) toimuv kaubanduslik loterii (edaspidi Kampaania), mida korraldab Magnum Veterinaaria AS, registrikood 10007517 (edaspidi Korraldaja).
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 3. Kampaanias osalevad kõik unikaalse koodiga varustatud Applaws tooted:
  a) Applaws konservid kassidele (kõik pakendi suurused)
  b) Applaws konservid koertele (kõik pakendi suurused)
  c) Applaws kuivtoidud kassidele (kõik pakendi suurused)
  d)Applaws kuivtoidud koertele (kõik pakendi suurused)
  e) Applaws pasteedid kassidele
  f) Applaws pasteedid koertele
  g) Applaws eined kassidele
  h) Applaws želeed kassidele
  i) Applaws želeed koertele
  j) Applaws maiused kassidele
  Kui oled ostnud ülalnimetatud toote ja soovid osaleda tarbijamängus, hoia võimalusel pakend koos koodiga alles või lõika välja pakendil olev kleebis ning registreeri sellel olev unikaalne kood internetis aadressil www.minulemmikule.ee. Registreerimine on tasuta.
 4. Kampaanias osalevad internetis registreeritud koodid, mille saatmise kuupäev jääb vahemikku 1.11.2017-31.12.2017 (kaasa arvatud).
 5. Iga unikaalse koodiga on võimalik registreeruda ainult korra.
 6. Kampaania võidufondid on järgnevad:
  a) Vaheauhinnad ja lohutusauhinnad – Applaws tooted, Korraldaja valikul.
  b) Peaauhind – iPad, Korraldaja ostetud. Toodet rahaks ümber vahetada ei ole võimalik.
  Auhinna kättesaamise lepivad Korraldaja ja Võitja omavahel kokku.
 7. Loosimine ja kampaania auhindade jagamine
  a) Iga nädala alguses loosib Korraldaja 2 vaheauhinna võitjat, kellega võetakse meili teel ühendust. Vaheauhindade loosimises osalevad vaid eelneva nädala jooksul registreeritud koodid. Esimene loosimine toimub esmaspäeval, 06.11.17. Võidetud auhinna saab Kampaanias osaleja kätte endale sobival viisil kokkuleppel Korraldajaga. Võidu kättesaamiseks peab võitja ette näitama kampaaniakoodiga varustatud kampaaniakleebise.
  b) Peaauhinna loosimine toimub 2.01.2018 ning peaauhinna võitjaga võetakse ühendust nädala jooksul peale kampaania peaauhinna loosimist, kuid mitte hiljem kui 9.01.2018.
 8. Kampaania auhindade võitjad ning peaauhinna võitja kuulutatakse välja www.minulemmikule.ee veebilehel, Magnum Veterinaaria/Minulemmikule.ee Facebooki kontol ning võitjatega võetakse personaalselt ühendust registreeritud kontakttelefoni numbril või e-maili vahendusel vahetult peale loosimise toimumist, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul.
 9. Kampaania auhinna kättesaamine lepitakse võitjaga personaalselt kokku. Kampaania peaauhinna saab kätte tööpäevadel 9.00-17:00 aadressil Vae 16, Laagri või lepitakse auhinna kättesaamine võitjaga personaalselt kokku.
 10. Registreerudes kinnitavad osalejad, et Korraldaja võib kasutada nende isiklikke andmeid võitjate väljaselgitamiseks. Lisaks nõustuvad osalejad sellega, et võitjate nimed avaldatakse veebiaadressil www.minulemmikule.ee ning Magnum Veterinaaria/Minulemmikule.ee Facebooki lehel.
 11. Võitja peab auhinna kättesaamisel esitama oma isiku tuvastamiseks Korraldajale isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID kaart) ja loosikoodiga pakendi või välja lõigatud tootesildi koos koodiga. Pakend või kood ei tohi olla rikutud ega võltsitud. Võitja kinnitab auhinna kättesaamist oma allkirjaga auhinna üleandmise dokumendil.
 12. Korraldaja ei vastuta osalejate auhindade loosimisest või auhindade kätteandmisest kõrvalejäämise eest, kui kampaanias osaleja on eiranud kampaania reegleid, esitanud Korraldajale enda isiku kohta puudulikke andmeid või kui Korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kuu aja jooksul kontakti saada või auhinda üle anda võitja poolt nimetatud kohas.
 13. Korraldaja ei vastuta auhindade võitjatele ja/või kasutajatele ja/või nende poolt kolmandatele isikutele auhindade kasutamisega seoses tekitatud võimalike kahjude eest.
 14. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhinda ei asendata kampaanias osalejate nõudmisel teist liiki auhindadega ega hüvitata auhindade võitjatele auhinna maksumust rahas, v.a. juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga kampaania Korraldaja otsusel.
 15. Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias registreeritud osalejatele personaalselt nende e-maili aadressidel, kajastades infot www.minulemmikule.ee lehel ning Magnum Veteriaaria/Minulemmikule.ee Facebook kontol.
 16. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Korraldaja asukohta Magnum Veterinaaria AS, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri 76401, Harjumaa märksõnaga „Applaws kampaania“. Pretensioonid vaadatakse läbi hiljemalt kolmekümne (30) päeva jooksul.
 17. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
 18. Kampaanias ei või osaleda Magnum Veterinaaria AS, kampaania korraldamisega seotud agentuuride töötajad ja nende perekonnaliikmed.

 

 

 

Go to Top