1. Kampaania “APPLAWS PANEB SÄRAMA” on perioodil 9.11.2015-31.12.2015 (kaasa arvatud) toimuv kaubanduslik loterii (edaspidi Kampaania), mida korraldab Magnum Veterinaaria AS, registrikood 10007517 (edaspidi Korraldaja).

2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

3. Kampaanias osalevad kõik unikaalse koodiga varustatud Applaws tooted:
a) Applaws konservid kassidele (kõik pakendi suurused)
b) Applaws konservid koertele (kõik pakendi suurused)
c) Applaws kuivtoidud kassidele (kõik pakendi suurused)
d)Applaws kuivtoidud koertele (kõik pakendi suurused)
e) Applaws pasteedid kassidele (kõik pakendi suurused)
f) Applaws pasteedid koertele (kõik pakendi suurused)
g) Applaws eined kassidele (kõik pakendi suurused)
h) Applaws maius kassidele

Kui oled ostnud Applaws konservi kassidele, Applaws konservi koertele või Applaws kuivtoidu kassidele või Applaws kuivtoidu koertele või Applaws pasteedi kassidele või Applaws pasteedi koertele või Applaws eine või maiuse kassidele ja soovid osaleda tarbijamängus, hoia võimalusel pakend koos koodiga alles või lõika välja pakendil olevalt tootesildilt kood ja registreeri pakendil olev unikaalne kood internetis aadressil www.minulemmikule.ee. Registreerimine on tasuta.

4. Kampaanias osalevad internetis registreeritud koodid, mille saatmise kuupäev jääb vahemikku 9.11.2015-31.12.2015 (kaasa arvatud).

5. Iga unikaalse koodiga on võimalik registreeruda ainult korra.

6. Kampaania võidufondid on järgnevad:
a) Vaheauhinnad ja lohutusauhinnad – The Company of Animals LED kaelarihmad koertele (värvused punane, sinine ja must). Hunter Modern Art Luxus kaelarihmad kassidele (värvused must, valge, türkiis ja punane). Kokku loositakse kampaania perioodil välja 96 vaheauhinda ja 4 lohutusauhinda.
b) Peaauhind – 1000€ kinkekaart Goldtime juveelipoodi.
Saadaval on kinkekaardid neljas erinevas vääringus – 10€, 25€, 50€ ja 100€. Auhind on komplekteeritud kõigist vääringutest, kokku summas 1000€.
* Kinkekaart on maksevahend, mis kehtib kõikides Goldtime kauplustes.
* Kinkekaardil olevat summat ei saa sularahaks vahetada.
* Kinkekaart kehtib kuus kuud alates selle ostupäevast.

7. Loosimine ja kampaania auhindade jagamine
a) Iga nädala alguses loosib Korraldaja 12 võitjat, kellega võetakse meili teel ühendust. Koos Kampaania peaauhinna loosimisega loosib Korraldaja ka 4 lohutusauhinda. Võidetud auhinna saab Kampaanias osaleja kätte Pet City lemmikloomatarvete kauplusest Pärnus või Tallinnas, Rannamõisas. Kui võitjale ei sobi Pet City kauplusesse auhinnale järele minna, saab ta selle kätte sobivast loomakliinikust. Korraldajat tuleb eelnevalt oma loomakliiniku valikust teavitada ning Korraldaja lepib loomakliinikuga auhinna kättesaamise osas kokku. Võidu kättesaamiseks peab võitja ette näitama kampaaniakoodiga varustatud kampaaniakleebise.
b) Peaauhinna loosimine toimub 4.01.2016 ning peaauhinna võitjaga võetakse ühendust nädala jooksul peale kampaania peaauhinna loosimist, kuid mitte hiljem kui 11.01.2016.

8. Kampaania auhindade võitjad ning peaauhinna võitja kuulutatakse välja www.minulemmikule.ee veebilehel, Magnum Veterinaaria Facebooki kontol ning võitjaga võetakse personaalselt ühendust registreeritud kontakttelefoni numbril või e-maili vahendusel vahetult peale loosimise toimumist, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul.

9. Kampaania auhinna kättesaamine lepitakse võitjaga personaalselt kokku. Kampaania peaauhinna saab kätte tööpäevadel 9.00-17:00 aadressil Vae 16, Laagri või lepitakse auhinna kättesaamine võitjaga personaalselt kokku.

10. Registreerudes kinnitavad osalejad, et Korraldaja võib kasutada nende isiklikke andmeid võitjate väljaselgitamiseks. Lisaks nõustuvad osalejad sellega, et võitjate nimed avaldatakse veebiaadressil www.minulemmikule.ee ning Magnum Veterinaaria Facebooki lehel.

11. Võitja peab auhinna kättesaamisel esitama oma isiku tuvastamiseks Korraldajale isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID kaart) ja loosikoodiga pakendi või välja lõigatud tootesildi koos koodiga. Pakend või kood ei tohi olla rikutud ega võltsitud. Võitja kinnitab auhinna kättesaamist oma allkirjaga auhinna üleandmise dokumendil.

12. Korraldaja ei vastuta osalejate auhindade loosimisest või auhindade kätteandmisest kõrvalejäämise eest, kui kampaanias osaleja on eiranud kampaania reegleid, esitanud Korraldajale enda isiku kohta puudulikke andmeid või kui Korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada või auhinda üle anda võitja poolt nimetatud kohas.

13. Korraldaja ei vastuta auhindade võitjatele ja/või kasutajatele ja/või nende poolt kolmandatele isikutele auhindade kasutamisega seoses tekitatud võimalike kahjude eest.

14. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhinda ei asendata kampaanias osalejate nõudmisel teist liiki auhindadega ega hüvitata auhindade võitjatele auhinna maksumust rahas, v.a. juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga kampaania Korraldaja otsusel.

17. Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias registreeritud osalejatele personaalselt nende e-maili aadressidel, kajastades infot www.minulemmikule.ee lehel ning Magnum Veteriaaria Facebook kontol.

18. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Korraldaja asukohta Magnum Veterinaaria AS, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri 76401, Harjumaa märksõnaga “APPLAWS PANEB SÄRAMA“ kampaania. Pretensioonid vaadatakse läbi hiljemalt kolmekümne (30) päeva jooksul.

19. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

20. Kampaanias ei või osaleda Magnum Veterinaaria AS, kampaania korraldamisega seotud agentuuride töötajad ja nende perekonnaliikmed.