VOM toortoit

VOM toortoit2017-11-30T12:24:31+00:00

VOM toortoit – loomupärane toit sinu koerale!

Kuidas valmib VOM toortoit ja kuidas see sinuni jõuab.

Kuna tegu on toortoiduga, siis on kogu tootmisprotsess väga rangelt jälgitud, koostöös parimate Norra Maaülikooli spetsialistidega. Kogu toormaterjal tuleb Norrast. Kogu tooraine külmutatakse juba tapamajades ning viiakse otsejoones tootja sügavkülmahoidlasse. Samuti kontrollitakse enne tootmist saabunud tooraine kvaliteeti, mis peab vastama kõrgele standardile. Kogu tootmisest toiduni kuluv aeg on kuni 30 minutit.

Eelnev protsess annab sulle kindluse, et sinu koera toit on äärmiselt kvaliteetne ja toitainerikas.

Millist ideoloogiat kannab endas VOM toortoit.

Kuna meie koerte eelkäijad on lihasööjast hundid on ka koera kõige omasem toit toores ja värske liha. Looduse poolt on antud, et koerte ja nende eelkäijate – huntide toidulaud koosneb rasvadest ja valkudest. Süsivesikutele selle juures väga ruumi ei ole, kui siis minimaalselt. Kõigi lihasööjate ja koerte seedesüsteem on arenenud nii, et ta saaks süüa naturaalset toitu. Näiteks on koertel ja kiskjatel suur magu, sest kunagi ei tea, millal järgmine saak püütakse. Seedesüsteem on lihtne ja lühike ning kohandatud kõrge energiasisalusega toidu jaoks. Samuti on koertel mõlemad, suured silmahambad ja teravad purihambad, et lõigata suuri lihatükke ja purustada luid.

Kõik VOM tooted:

  • Kõrge rasva- ja valgusisaldusega.
  • Kõiki VOM toite tuleb hoiustada sügavkülmas -18° C juures.
  • Toidu valmistamiseks on kasutatud toorest liha, mida ei ole kuumtöödeldud.

NB! Toore liha käsitlemisel tuleb järgida hügieeninõudeid!

VOM active lihapallid ja vorst

  • Koostis: kana (lihalõiked, nahk ja kondid), sea ja veise sisikond ning lihalõigud, lehma sisikond. Vitamiini ja mineraali eelsegu.

VOM active lihapallid ja vorst lõhega

  • Koostis: kana (lihalõiked, nahk ja kondid), sea ja veise sisikond ning lihalõigud, lehma sisikond ja lõhe. Vitamiini ja mineraali eelsegu.

VOM lihapallid ja vorst lõhega, kutsikale

  • Koostis: kana (lihalõiked, nahk ja kondid), lehma sisikond, lõhe, munad ja härjamaks. Vitamiini ja mineraali eelsegu