Wolfsfreund toortoit

//Wolfsfreund toortoit
Wolfsfreund toortoit 2016-10-13T15:17:15+00:00

2012 11 Logo250 wolfsfreund (inkl. Claim)

 

image_wolfsfreund_dr_aurelius_frank

„Parim toitumisvorm koertele on toortoit
ilma teraviljata. Tänu wolfsfreundi
CORF-menüüdele on see nüüd lihtne.”
Dr Aurelian Stefan,
A.S.N.I. meditsiinidirektor

Koera pikk eluiga algab tervislikust toitumisest

Milline on aga teie koera jaoks optimaalne toitumine? 

Koer põlvneb hundist ning on tänapäevani geneetiliselt hundiga lähisuguluses. Hunt toitub saakloomadest, lisaks sellele kuuluvad tema igapäevasesse toidusedelisse ürdid, juurikad ja marjad. Kõikide nende loomset ja taimset päritolu töötlemata toiduainete kooslus tagab optimaalse toitainetega varustatuse.
Kas soovite pakkuda oma koerale sobivaimat ja maitsvat toitu, ilma et peaksite ise BARF-meetodi järgi toidu valmistamiseks toitumistabelitega vaeva nägema?
Wolfsfreundi CORF-menüüd on sel juhul tervislik ja mugav alternatiiv.

Toitmissoovitus

Wolfsfreundi CORF-menüüde toit mitte üksnes ei maitse teie koerale suurepäraselt, vaid on ka kergesti seeditav. Mida see täpselt tähendab? Väga lihtne – teie koerale optimaalseks
toitumiseks vajalik toidukogus on CORF-toidu puhul väiksem kui näiteks koerakonservide puhul, mis sisaldavad mahuaineid, mille koer nagunii seedimatult väljutab.

barf wf

Tavakogus normaalse aktiivsusega
täiskasvanud koeral:
ca 2% kehakaalust päevas

Toitmissoovitus
Iga koer on isemoodi! Esitatud toitmiskoguste puhul on tegemist orienteeruvate väärtustega, mis võivad erineda sõltuvalt koera vanusest, tõust ja aktiivsustasemest. Kontrollige korrapäraselt
oma koera kaalu. Üle jäänud sulatatud toidukoguseid võib hoida külmkapis ja anda koerale järgmisel toidukorral.

 

Avage, sulatage üles, toitke koera tervislikult – lihtsamalt ei saagi!

Convenient Raw Food*

Inimese parim sõber põlvneb hundist. Optimaalne koeratoit lähtub ka tänapäeval metsiku esivanema toidusedelist.

packungen

CORF (Convenient Raw Food ehk mugav toortoit) pakub teile parimaid looduslähedase BARF- (Biologically Appropriate Raw Food ehk bioloogiliselt sobiv toortoit) köögi retsepte juba
portsjoniteks jagatud kujul, mis sobivad koheseks toitmiseks ilma täiendavate lisanditeta. Me panustame kvaliteetsetele koostisainetele ning oleme täielikult loobunud mahuainetest ja
maitsetugevdajatest. Wolfsfreundi CORF-menüüd on koostatud toitumisteaduse uusimate seisukohtade alusel. 75% loomse valgu sisaldus pakub teie koerale suurepäraseid maitseelamusi.
Kõik meie menüüd on ühe valguallikaga lihast ja sobivad seetõttu hästi ka allergiatega koertele.
*CORF – mugav toortoit

Paljud loomaarstid on arvamusel, et teravili võib koertel olla üks peamisi vähitekitajaid. Seepärast on wolfsfreund täielikult loobunud teravilja kasutamisest koeratoidus.

CORF-menüüsid pakume kolme valguallika baasil: looma-, hobuse- ja kanaliha.

lind1

Wolfsfreund linnuliha eine endiivia, suvikõrvitsa ja porgandiga. Täissööt koertele. Maitsestatud õuna, banaani ja kookoshelvestega. Wolfsfreundi toortoidu eined on saanud inspiratsiooni koera esivanema hundi menüüst. Eined on mugavad kasutada, sest vajavad vaid ülessulatamist. Eines on kasutatud vaid naturaalseid söödalisandeid ja need on 100% teraviljavabad. Koostis: Kanaliha 75%, köögiviljad, puuviljad, õlid ja rasvad. Lisatud söödalisandid: Organoleptilised lisandid. Pakendi suurus: 300g (3x100g) ja 800g (2x400g)

linds1

Wolfsfreund linnuliha eine endiivia, lehtsalati ja porgandiga. Täissööt koertele. Maitsestatud virsikute, maasikate ja jõhvikatega. Wolfsfreundi toortoidu eined on saanud inspiratsiooni koera esivanema hundi menüüst. Eined on mugavad kasutada, sest vajavad vaid ülessulatamist. Eines on kasutatud vaid naturaalseid söödalisandeid ja need on 100% teraviljavabad. Koostis: Kanaliha 75%, köögiviljad, puuviljad, õlid ja rasvad. Lisatud söödalisandid: Organoleptilised lisandid. Pakendi suurus: 300g (3x100g) ja 800g (2x400g)

veisend

Wolfsfreund veiseliha eine endiivia, suvikõrvitsa, ja porgandiga. Täissööt koertele. Maitsestatud banaani, õuna ja kookoshelvestega. Wolfsfreundi toortoidu eined on saanud inspiratsiooni koera esivanema hundi menüüst. Eined on mugavad kasutada, sest vajavad vaid ülessulatamist. Eines on kasutatud vaid naturaalseid söödalisandeid ja need on 100% teraviljavabad. Koostis: Veiseliha 75%, köögiviljad, puuviljad, õlid ja rasvad. Lisatud söödalisandid: Organoleptilised lisandid.  Pakendi suurus: 300g (3x100g) ja 800g (2x400g)

veiserd

Wolfsfreund veiseliha eine lehtsalati,endiivia ja porgandiga. Täissööt koertele. Maitsestatud virsiku, maasika ja jõhvikatega. Wolfsfreundi toortoidu eined on saanud inspiratsiooni koera esivanema hundi menüüst. Eined on mugavad kasutada, sest vajavad vaid ülessulatamist. Eines on kasutatud vaid naturaalseid söödalisandeid ja need on 100% teraviljavabad. Koostis: Veiseliha 75%, köögiviljad, puuviljad, õlid ja rasvad. Lisatud söödalisandid: Organoleptilised lisandid. Pakendi suurus: 300g (3x100g) ja 800g (2x400g)

hobuend

Wolfsfreund hobuseliha eine endiivia, suvikõrvitsa ja porgandiga. Täissööt koertele. Maitsestatud õuna, banaani ja jõhvikatega. Wolfsfreundi toortoidu eined on saanud inspiratsiooni koera esivanema hundi menüüst. Eined on mugavad kasutada, sest vajavad vaid ülessulatamist. Eines on kasutatud vaid naturaalseid söödalisandeid ja need on 100% teraviljavabad. Koostis: Hobuseliha 75%, köögiviljad, puuviljad, õlid ja rasvad. Lisatud söödalisandid: Organoleptilised lisandid. Pakendi suurus: 300g (3x100g) ja 800g (2x400g)

hobuerd

Wolfsfreund hobuseliha eine endiivia, lehtsalati ja porgandiga. Täissööt koertele. Maitsestatud virsikute, maasikate ja jõhvikatega. Wolfsfreundi toortoidu eined on saanud inspiratsiooni koera esivanema hundi menüüst. Eined on mugavad kasutada, sest vajavad vaid ülessulatamist. Eines on kasutatud vaid naturaalseid söödalisandeid ja need on 100% teraviljavabad. Koostis: Hobuseliha 75%, köögiviljad, puuviljad, õlid ja rasvad. Lisatud söödalisandid: Organoleptilised lisandid. Pakendi suurus: 300g (3x100g) ja 800g (2x400g)