Sweepa hari

//Sweepa hari
Sweepa hari 2016-10-13T15:16:50+00:00

SM-Logo

Sweepa

Sweepa on ainus toode maailmas, mida valmistatakse naturaalsest kummist. Sweepa tooted on valmistatud uusimate CNC masinatega, mis vastavad kõrgeimatele standarditele. Neid tooteid kasutavad üle maailma igast valdkonnast inimesed, tööstused ja tootmised. Lemmikloomadele on meil valikus karvade eemaldamiseks ja groominguks mõeldud naturaalsest kummist harjad. Kuna natruraalne kumm on ainus materjal maailmas, mis lõhub tekstiili ja karvade vahelt staatilise elektri, siis on Sweepa oluliselt tõhusam alternatiivsetest harjadest. Need harjad on ülimalt vastupidavad ja kergesti hooldatavad. Sweepa harjasid võib pesta ka nõudepesumasinas ja need ei kaota iial oma kuju. Sweepa on saavutanud ülemaailmselt oma toodetega üle 100 erineva auhinna.

IMG_0031

Sweepa lemmikloomahari

  • See naturaalsest kummist hari sobib kasutamiseks kõikjale. Sweepa puhastab tõhusalt karvadest, liivast ja purust riided, tekstiili, linoleomi, vaibad ja kõik muud pinnad.
  • Kasutamiseks ei ole vaja kasutada jõudu, vaid kergete ja õrnade tõmmetega käia üle vajalikud pinnad.
  • Kummist harjased on väga pehmed ning ei kahjusta ega kriimusta pindasid, sobib hästi ka lemmiklooma pesemiseks ja kammimiseks.
  • Kumm ei reageeri kemikaalidega, ei võta külge baktereid ning seda on väga lihtne hooldada.
  • Sweepa hari ei kaota iialgi oma kuju, on väga vastupidav ja multifunktsionaalne toode.
  • Kaabitsa osa on ideaalne vedelike eemaldamiseks klaaspindadelt ja mujalt.