Nilaqua

Nilaqua 2017-03-14T13:19:30+00:00

logo

Nilaqua on väljatöötatud ja toodetud Inglismaal Waterless Ltd. poolt. Tegemist on kõrgkvaliteetsete hügieenitarvetega, mis on ülemaailmne turuliider vedelikubaasil veevabades toodetes.
Nilaqua sai 2014 aastal ka farmaatsiaauhinna ja on soovitatud NHS (National Health Service) poolt. Nilaqua põhisortiment on suunatud inimestele, kuid valikus on ka lemmikloomade šampoonid, mis sobivad nii koertele, kassidele, jänestele, hobustele, hamstritele jt. Neid šampoone saab kasutada ilma veeta, kui ka koos veega, mis teeb sellest asendamatu abilise igas olukorras ja kõikjal.

UVOaf31fm5nvzvebuLIXeikaRlvE89vnYlzRMPD2shw

Nilaqua lemmikloomašampoon

 • Nilaqua lemmikloomašampoon on uus viis pesta oma lemmikut efektiivselt ilma veeta! Šampoon on alkoholi ja parabeenide vaba ja sobib igale nahatüübile, ka tundlikule nahale. Nilaqua šampooniga võib pesta koeri, kasse, küülikuid, hobuseid, hamstreid ja teisigi koduloomi. Võib kasutada ka koos veega! Eemaldab raske mustuse nagu veri, pori, fekaalid, mustikas, vaarikas. Jätab meeldiva mooruspuu lõhna.
 • Kasutamine: Lihtsalt asetage vedelik karvadesse, hõõruge looma, et vabastada mustus ning seejärel kuivatage hoolikalt rätikuga. Vältige silma sattumist. Silma sattumisel loputage hoolikalt veega.
 • Pakendi suurus: 200ml ja 500ml
MD7S6Ko_3iiMBftMopnSKFqP3HbZEKx86HyBKPWft1w

Nilaqua desinfitseerimisaine

 • Nilaqua desinfitseerimisaine on kiiresti kuivav ning tõestatud efektiivsusega (EN1500). Vahend on alkoholi -ja allergeenidevaba ning õrna jasmiini lõhnaga. Tapab 99,99% baktereid ja seeni ning Nilaquale omaselt on alkoholivaba – ei pane nahka kipitama, ei kuivata seda ja ei tekita haavandeid. Testitud: EN12054, EN1650, EN 13704, EN14476 ja EN1500! EN1500 on Euroopa standard, mis tõestab toote kvaliteeti ja on testitud reaalsete inimeste peal. Nõutud NHS (Natioal Health Service) poolt. Tapab bakteid: MRSA, E-Coli, C-Diff, antibiootikumresistentse RSA ja viirused, kaasaarvatud H1N1! Tänu vahukujul dispenseerumisele on see ka väga säästlik ja kulub 2-3 korda vähem, kui geele ja vedelikke.
 • väike 60ml pudel mugav kotti pista!
 • Kasutamine: Vajutage pumpa, et vaht dispenseeruks kätele, hõõruge kuni käed on kuivad. Vältige silma sattumist. Silma sattumisel loputage hoolikalt veega.Tundliku naha korral katsetge enne kasutamist, kui esineb ärritus siis lõpetage kasutamine
 • Pakendi suurus: 60ml, 500ml, 1L ja 5L
DJ4SwS2YXKJesIFfOnBEgdqAclH4lJdh2CCxlAUGqyw,3LrKSrqgTSrOMEJlP2xyt6hWcj7V0lMaqLzMYeDa8dw

Nilaqua desinfitseerimisaine dispenser

 • Manuaalset seinale kinnituvat kätedispenserit saate kasutada koos Nilaqua 1L ja 5L täitepudelitega. Dispenseri sees on 1L täiteainet mahutav kassett. Dispenseri juurde kuuluvad 3 kruvi ja kleepuvad padjakesed kinnitamiseks.
1-24977

Nilaqua Smile saver hambahari

 • Smilesaver on väga mugav ja mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Enam ei ole vaja loputada ega ka pastat eraldi peale kanda. Smilesaveril on üks kindel doos hambapastat doseeritud hambaharja peaossa. Kasutamiseks lihtsalt lükake käepidet harjaste poole üles, et pasta pääseks harjastele ning võitegi alustada hambapesuga. Ideaalne vahend hoidmiseks käekotis või kindalaekas, kui peaks tekkima ootamatu kohtumine, reisile minek, lõuna vms. Sobib kasutamiseks lemmikloomadel.
 • Triklosaani -ja floriidivaba, mis teeb selle neelamise ohutuks
 • Värske piparmündi maitse
 • Pakitud ja suletud üksikult ja hügieenselt
 • Pärast kasutamist võib selle visata prügikasti
 • FDA poolt heakskiidetud

Sweepa

Sweepa on ainus toode maailmas, mida valmistatakse naturaalsest kummist. Sweepa tooted on valmistatud uusimate CNC masinatega, mis vastavad kõrgeimatele standarditele. Neid tooteid kasutavad üle maailma igast valdkonnast inimesed, tööstused ja tootmised. Lemmikloomadele on meil valikus karvade eemaldamiseks ja groominguks mõeldud naturaalsest kummist harjad. Kuna natruraalne kumm on ainus materjal maailmas, mis lõhub tekstiili ja karvade vahelt staatilise elektri, siis on Sweepa oluliselt tõhusam alternatiivsetest harjadest. Need harjad on ülimalt vastupidavad ja kergesti hooldatavad. Sweepa harjasid võib pesta ka nõudepesumasinas ja need ei kaota iial oma kuju. Sweepa on saavutanud ülemaailmselt oma toodetega üle 100 erineva auhinna.

sweeparubberhandbrush

Sweepa lemmikloomahari

 • See naturaalsest kummist hari sobib kasutamiseks kõikjale. Sweepa puhastab tõhusalt karvadest, liivast ja sodist riided, tekstiili, linaleomi, vaibad ja kõik muud pinnad. Kasutamiseks ei ole vaja kasutada jõudu, vaid kergete ja õrnade tõmmetega käia üle vajalikud pinnad. Kummist harjased on väga pehmed ning ei kahjusta ega kriimusta pindasid, sobib hästi ka lemmiklooma pesemiseks ja kammimiseks. Kumm ei reageeri kemikaalidega, ei võta külge baktereid ning seda on väga lihtne hooldada. Sweepa hari ei kaota iialgi oma kuju, on väga vastupidav ja multifunktsionaalne toode. Kaabitsa osa on ideaalne vedelike eemaldamiseks klaaspindadelt ja mujalt.