DogStar

DogStar 2016-10-13T15:17:09+00:00

Dogstar Logo

 

Sa tahad, et su koer näeks suurepärane välja?

Sa tahad, et su koer lõhnaks imeliselt?

Sa tahad, et su koer oleks staar – Dog Star!

 

ND6 1999 RGB NEW

DogStar shampoonivalikus on 5 suurepärase lõhnaga shampooni teie karvastele lemmikutele!

Valige lemmik lõhn ja vahupesu võib alata!

 

ND6_2001 cut

DogStar shampoon vaarika- ja vanillilõhnaline 300ml

  • Dog Star vaarika- ja vanillilõhnaline shampoon. Puhastage oma koera minimaalse pingutusega ning maksimaalsete tulemustega. Dog Star shampoon lõhnab suurepäraselt, on õrnatoimeline ning teeb koera puhtaks. Koerad ei oska end ise pesta aga kui nad seda saaksid, siis kasutaksid nad kindlasti Dog Star shampooni!

ND6_2002 cut

DogStar shampoon mee- ja sheavõi lõhnaline 300ml

  • Dog Star mee- ja sheavõi lõhnaline shampoon. Puhastage oma koera minimaalse pingutusega ning maksimaalsete tulemustega. Dog Star shampoon lõhnab suurepäraselt, on õrnatoimeline ning teeb koera puhtaks. Koerad ei oska end ise pesta aga kui nad seda saaksid, siis kasutaksid nad kindlasti Dog Star shampooni!

ND6_2005 cut

DogStar shampoon roosa greibi lõhnaline 300ml

  • Dog Star roosa greibi lõhnaline shampoon. Puhastage oma koera minimaalse pingutusega ning maksimaalsete tulemustega. Dog Star shampoon lõhnab suurepäraselt, on õrnatoimeline ning teeb koera puhtaks. Koerad ei oska end ise pesta aga kui nad seda saaksid, siis kasutaksid nad kindlasti Dog Star shampooni!

ND6_2004 cut

DogStar shampoon nätsulõhnaline 300ml

  • Dog Star nätsulõhnaline shampoon. Puhastage oma koera minimaalse pingutusega ning maksimaalsete tulemustega. Dog Star shampoon lõhnab suurepäraselt, on õrnatoimeline ning teeb koera puhtaks. Koerad ei oska end ise pesta aga kui nad seda saaksid, siis kasutaksid nad kindlasti Dog Star shampooni!

ND6_2008 cut

DogStar shampoon laimilõhnaline 300ml

  • Dog Star laimilõhnaline shampoon. Puhastage oma koera minimaalse pingutusega ning maksimaalsete tulemustega. Dog Star shampoon lõhnab suurepäraselt, on õrnatoimeline ning teeb koera puhtaks. Koerad ei oska end ise pesta aga kui nad seda saaksid, siis kasutaksid nad kindlasti Dog Star shampooni!